Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk English Plus English Plus Level 1

English Plus 1 Class CDs

od Wetz, B. - Pye, D. - Tims, N. - Styring, J. z vydavateľstva Oxford University Press 2010

English Plus 1 Class CDs

Autor: Wetz, B. - Pye, D. - Tims, N. - Styring, J.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2010
EAN: 9780194748728
Typ tovaru: CD
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,87 bodov

Viac o produkte English Plus 1 Class CDs (Wetz, B. - Pye, D. - Tims, N. - Styring, J.)

Class CD obsahuje všetky posluchové materiály (články, dialógy a cvičenia) z učebnice – Student´s Book, na hodinách si žiaci okrem slovnej zásoby a gramatických štruktúr potrebujú precvičovať predovšetkým komunikáciu – počúvanie s porozumením a rozprávanie. Class CD je vynikajúcou pracovnou pomôckou pri dosiahnutí základných komunikačných zručností študentov vo veku 12 až 16 rokov.

Úspešný kurz odporúčený aj pre osemročné gymnázia. English Plus buduje jazykovú kompetenciu odstupňovaným nácvikom jazyka. Vďaka flexibilnému zloženiu komponentov a obsahu je ideálnym kurzom pre zmiešané skupiny a vyhovuje rozličným učebným plánom.
  • Štruktúra typu jedna strana – jedna hodina garantuje učiteľovi jednoduchosť a prehľadnosť pri učení.
  • „I can ...“ heslá, jasné vzdelávacie ciele a metodika na princípe presentation – practice - production privedú k výslednému jazykovému produktu každého študenta bez ohľadu na zdatnosť.
  • Hodiny písania krok za krokom, nácvik hovorenia sú základom pre sebavedomé používanie jazyka.
  • Kopírovateľné materiály na gramatiku a slovnú zásobu v metodickej príručke umožňujú doplnenie a rozšírenie hodín.
  • DVD ponúka extra materiál z iných predmetov, video nahrávky s kultúrnymi informáciami, úlohy na porozumenie ku každej nahrávke, pracovné listy a metodické poznámky pre učiteľa.

Podpora:

• pracovný zošit s MultiROMom

• Test bank MultiROM

• iTools (na interaktívne tabule)

• DVD

iTools

English Plus iToolsponúka kompletný digitálny učebný materiál. Zahŕňa obsah učebnice, pracovného zošita, kľúč s odpoveďami, audio a video nahrávky, plus extra interaktívne aktivity. K dispozícií sú funkcie zoom, flip-chart, kreslenie a zvýrazňovanie, poznámky a záložky. Pre interaktívne tabule, počítače a projektory.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

English Plus 1 Class CDs (Wetz, B. - Pye, D. - Tims, N. - Styring, J.)