Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Rozmery: 125x200 mm
Žáner: Ezoterika
Formát: A5

Viac o knihe Vyliečte sa s anjelmi (Patricia Pappsová)

Získajte od anjelov pomoc na duchovnej ceste, k lepšiemu zdraviu a radostiS pomocou anjelov nájdete osvietenie, hlboký vnútorný mier a pokojnú myseľ. Zistíte, ktorú nebeskú bytosť môžete osloviť pri riešení problémov vrátane depresie, úzkostných stavov, pri nedostatku sebadôvery a finančných ťažkostiach. Vďaka anjelským meditáciám získa váš život nový rozmer.V knihe Vyliečte sa s anjelmi autorka Patricia Pappsová ukazuje, ako spolupracovať s anjelmi, aby sa začali diať zázraky a splnili sa najtajnejšie sny. Naučíte sa naladiť na jemnú anjelskú energiu a získať vnútornú múdrosť. Zároveň sa dozviete, ako si poradiť pri problémoch s medziľudskými vzťahmi a s osamelosťou. Anjeli odstraňujú psychické bloky, bojujú so zlom, liečia choroby a vždy stoja pri nás. Dovoľte im dotknúť sa vašej duchovnej podstaty a umožnite im putovať po svojom boku.

Z anglického originálu Heal Yourself With Angels:Meditations, Prayers and Guidance (Llewellyn Publications,Woodbury 2014) preložila Sára Moyzesová.

Ukážka z knihy: Vyliečte sa s anjelmi

2. Kapitola

Spojenie s anjelmi

Jediné, čo treba urobiť, je anjela si predstaviť alebo povedať meno toho, s ktorým si želáme sa spojiť, a on sa objaví po našom boku, aby si vypočul naše problémy a podal nám pomocnú ruku. Anjeli vedia, čo potrebujeme, ešte než ich požiadame o pomoc, takže netreba zdĺhavo vysvetľovať svoje dôvody či pocity. Poskytujú nám oporu v časoch núdze a ich pomoc pocítime niekoľkonásobne najmä vtedy, ak prejavíme záujem spojiť sa s nimi a vynasnažíme sa odvďačiť sa im láskou.

S anjelmi sa môžeme spojiť kedykoľvek a kdekoľvek, stačí na chvíľu stíchnuť a odvrátiť pozornosť od vonkajších vzruchov. Potom si treba konkrétneho anjela vi-zualizovať alebo si len uvedomiť jeho prítomnosť a oni sa zrazu ocitnú pri nás. Nech už zápasíme s akýmkoľvek problémom, anjeli sú vždy ochotní pomôcť a sprevádzajú nás počas náročných období. Ak sa naladíme na ich prítomnosť, navykneme si, že nám vysielajú odkazy a opatrne ukazujú spôsob riešenia problémov.

Mali by sme si však pamätať, že anjeli nie sú našimi služobníkmi, sú výlučne v službách božstva. Nesprávajú sa vždy podľa našich predstáv, najmä nie vtedy, ak naše želania majú negatívny podtón. Prítomnosť anjelov má človeka naviesť na pochopenie a prijatie božských zákonitostí, z čoho budú mať nakoniec úžitok všetci, ktorých sa týkajú. Anjeli dokážu aj nemožné, takže je dôležité otvoriť myseľ ich sile a snažiť sa pochopiť ponúkanú inšpiráciu. Anjelskú inšpiráciu nie je ťažké rozpoznať, pretože zrazu pocítime teplo na mieste solárneho plexu a premkne nás dobrý pocit.

Meditácia je nádherný a jedinečný spôsob, ako sa spojiť s anjelmi. Meditácie v tejto knihe sú skôr tiché modlitby. Vďaka nim sa myseľ upokojí a koncentruje sa jej sila, a to nielen na to, aby sa uzdravilo naše telo, no zároveň aby sa liečivá sila uvoľnila do sveta, uzdravovala bolesti a riešila konflikty a rozpory. Meditácia slúži na to, aby sme si upokojili myseľ a emócie, čím sa naladíme na spojenie s naším duchovným ja, ktoré je na rovnakej vlnovej dĺžke ako anjeli. Anjelská meditácia prináša hlbšie pochopenie našich skutočných potrieb a pomáha nám vyriešiť problémy každodenného života, ktoré nám bránia zažívať pocit šťastia a naplnenia.

Meditácie v tejto knihe sú pomerne jednoduché, vyžadujú si len trochu koncentrácie a schopnosť vizualizovať si anjelov a ich svetlo. Anjela si môžeme predstaviť prítomnosť, navykneme si, že nám vysielajú odkazy a opatrne ukazujú spôsob riešenia problémov.

Spev siren

Vyliečte sa s anjelmi (Patricia Pappsová)