Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Goetia sborník lóže OLDM

od MacGregor S. L. Mathers z vydavateľstva Nakladatelství OLDM november, 2023 CS jazyk

Goetia sborník lóže OLDM

Autor: MacGregor S. L. Mathers
Vydavateľstvo: Nakladatelství OLDM
Rok vydania: november, 2023
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 150x210 mm
Žáner: Astrológia, veštenie
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Goetia sborník lóže OLDM (MacGregor S. L. Mathers)

I druhý titul z edice Grimoire Occulte lóže OLDM, pochází z původní vydavatelské taktovky S. L. MacGregora Matherse. Tentokráte se jedná o knihu Goetia. Populární encyklopedie goetických demonů, jejich zaklínání a další praxe. Taktéž i toto dílo Mathers překládá a kompiluje ze starých rukopisů, jež vydala doba temného středověku a které byly nalezeny v archivních knihovnách. Popularitu knihy vyzdvihla jak řada nejvýraznějších okultních lóží světa, tak slavné osobností, jako Aleister Crowley či Johann Wier.Goetia sborník lóže OLDM je ediční úprava původní verze. Rozšiřuje knihu o řadu dovětků, přehledů, obsáhlejší popisy padlých andělů, opravuje jejich jména v hebrejském jazyce, či dodává herbář vykuřovadel od Petra z Vlkova. Za další zdroje jsou považovány především Pseudomonarchia daemonum (1583) a Dictionnaire Infernal (1863). Titul obsahuje i 34 ilustrací demonů, okrasné prvky a litery.

Výhody dyslexie

Goetia sborník lóže OLDM (MacGregor S. L. Mathers)