Knihy beletria Dejiny a fakty História

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy - Nejnovější dějiny

od Petr Čornej z vydavateľstva SPN - pedagogické nakladatelství, a.s. 2005 CS jazyk

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy - Nejnovější dějiny

Autor: Petr Čornej
Vydavateľstvo: SPN - pedagogické nakladatelství, a.s.
Rok vydania: 2005
Rok poslednej dotlače: august, 2014
ISBN: 80-7235-1755-3
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 203x209 mm
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy - Nejnovější dějiny (Petr Čornej)

Nejnovější dějinyPublikace je posledním dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na V.Š. humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.Pro nižší ročníky víceletých gymnázií doporučujeme obdobnou řadu pro primu až kvartu. Pro každý ročník je určena rovněž jen jedna učebnice. K těmto učebnicím jsou vydány i pracovní sešity. Informace o nich najdete v nabídce pro Z.Š. Všechny tyto učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Dějepis 4 pro gymnázia a střední školy - Nejnovější dějiny (Petr Čornej)