Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Beyond Beyond B1

Beyond B1 Student's Book Premium Pack - učebnica

od Campbell, R.-Metcalf, R.-Benne, R. R. z vydavateľstva Macmillan ELT 2014 EN jazyk

Beyond B1 Student's Book Premium Pack - učebnica

Autor: Campbell, R.-Metcalf, R.-Benne, R. R.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
37,- €*
Kúpou tohto produktu získate 1,57 bodov

Viac o knihe Beyond B1 Student's Book Premium Pack - učebnica (Campbell, R.-Metcalf, R.-Benne, R. R.)

Učebnica Beyond B1 Student's Book Premium Pack s prístupovým kódom k online podpore Students Resource Centres a Online Workbook-u pre žiakov a študentov. The Resource Centre obsahuje audio nahrávky k učebnici a video materiály, takisto audio nahrávky k pracovnému zošitu, extra slovnú zásobu a posluchové materiály. Táto verzia učebnice je vynikajúca aj na samoštúdium aj na prácu v triede.

Novinka z vydavateľstva Macmillan Education pre tínedžerov je kurz Beyond. Kurz je rozdelený podľa súčasných požiadaviek SERR na šesť dielov, od A1+ až po B2 a je vhodný aj na prípravu na medzinárodné jazykové skúšky i maturitu B2. Vhodný je mimoriadne pre gymnáziá, no jeho novému modernému vzhľadu prídu na chuť aj študenti SOŠ.

Beyond je veľmi pútavo graficky spracovaný, prehľadný a moderný kurz anglického jazyka. Zameriava sa na komplexné získavanie a precvičovanie všetkých jazykových zručností – písanie, čítanie, rozprávanie a počúvanie, pričom dbá aj na postupné rozvíjanie slovnej zásoby a gramatických vedomostí. Autori spojili niekoľko prvkov do kompaktného celku, v ktorom si študenti prídu na svoje. Od zručnosti Life Skills, nevyhnutnej pre existenciu v každodennom živote, cez kreatívny a dynamický prístup k témam, až po motiváciu a zanietené štúdium s cieľom uspieť.

Kurz Beyond ponúka novú dimenziu vo vyučovaní anglického jazyka, a to nielen pre študentov, ale aj pre učiteľov. Multimediálny prístup 21. storočia ponúka širokú škálu textov a cvičení, s možnosťou využitia online nástrojov – Resource Centres for Teachers and for Students, Online Workbook, Presentation Kit a množstvo ďalších doplnkových nástrojov.

Výhody a prínosy kurzu Beyond:

• rôzne typy cvičení na rozvoj komunikačných kompetencií, ale aj kritického myslenia, plánovania, organizovania, spoločenských zručností, schopnosti riešiť problémy, spolupráce, uvedomenia si kultúrnych podobností a rozdielov,
  • doplnkové dve videá ku každej lekcií v časti Speaking videos a Moving Picture videos oživujú a približujú vyučovanie študentom, motivujú ich a uľahčujú učenie,
  • Resource Centre pre učiteľov a zvlášť pre študentov obsahuje množstvo doplnkových multimediálnych materiálov na prácu v triede a doma