Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Code Code Red B2

Code Red B2 Student's Book - učebnica

od Rose Aravanis - George Vassilakis z vydavateľstva Macmillan ELT 2010 EN jazyk

3,- €

Code Red B2 Student's Book - učebnica

Autor: Rose Aravanis - George Vassilakis
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Naša cena 3,- €

Viac o knihe Code Red B2 Student's Book - učebnica (Rose Aravanis - George Vassilakis)

Učebnica Code Red B2 Students Book je špeciálne designovaná pre tínedžerov a je ideálna na prípravu na maturitné skúšky.

Kurz Code (B1, B1+ a B2) je výborný na prípravu na maturitu, zvlášť ústnu časť a medzinárodné skúšky CEF, PET a FCE. Je učený pre študentov gymnázií, obchodných akadémií, ale aj SPŠ, SOŠ, SOU, ZSŠ úroveň B1.

Code je vhodný aj na e-learngový kurz, vzhľadom na jeho veľkú internetovú podporu s množstvom online interaktívnych doplnkov. Kurz je rozdelený do troch úrovní a má doložku MŠVVaŠ SR. Každý diel má 12 lekcií, plus vždy po dvoch lekciách je súhrnné opakovanie. Koniec učebnice je venovaný zoznamu slovnej zásoby v sekcii Words to know, a v časti Writing database nájdete návody na písanie príbehov, listov, esejí, správ a pod. Časť Speaking database je venovaná výberu dôležitých a najpoužívanejších fráz pre rôzne situácie. Kurz je orientovaný na rozvíjanie všetkých jazykových zručností, tematické budovanie lexiky, slovotvorba a frázové slovesá.

V pracovnom zošite sú cvičenia na opakovanie a upevňovanie získaných vedomostí a zručností. V časti Can Do nájdete portfólio a extra šesť lekcií s CLIL.

Výhody Code:

• viac než 100 online interaktívnych zdrojov pre každý level – login cez MPO,
  • precvičovanie aj získavanie všeobecnej angličtiny,
  • ľahké použitie digitálneho interaktívneho DVD pre IWB, prináša osvieženie a zaujímavosti na vyučovanie,
  • lexikálne a gramatické sylaby podľa podmienok CEF,
  • typy cvičený ako na PET a FCE,
  • krátke a ľahko pochopiteľné texty,
  • pesničky podávajú jazyk pútavým spôsobom.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Code Red B2 Student's Book - učebnica (Rose Aravanis - George Vassilakis)Super Minds, 2nd Edition Level 4 Workbook with Digital Pack - pracovný zošit (Rose Aravanis - George Vassilakis)