02 / 44 633 762

Autoškola 2015

od Václav Minář z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2015 CS jazyk

Autor: Václav Minář
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2015
Rok poslednej dotlače: 2015
ISBN: 978-80-247-5405-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170,0x230,0x0,0 mm
Žáner: Jazyky, vzdelanie

Viac o knihe Autoškola 2015 (Václav Minář)

Zcela nová učebnice autoškoly obsahuje vše, co nezbytně potřebujete k získání řidičského oprávnění skupiny B: výklad pomocí názorných barevných fotografií, snadnou navigaci v knize pomocí barevných hmatníků, kapitoly členěné podle předmětů v autoškole, ukázkové testy i praktické rady. Nejpřehlednější a nejaktuálnější učebnice na trhu. Obsahuje kompletní testové otázky, pravidla, výběr z vyhlášek a souvisejících předpisů, přehled značek, křižovatek včetně jejich vysvětlení, stejně jako jednoduché a snadno zapamatovatelné informace o ovládání a údržbě vozidla, teorii a zásady bezpečné jízdy a zdravotnickou přípravu.

Nabízí dvě hlavní výhody: za prvé srozumitelný a maximálně stručný výklad, takže vás nebudou vás zdržovat žádné zbytečnosti, ale nic důležitého vám neunikne. Za druhé dopravní videa a animace a úplná znění zákonů a vyhlášek pro podrobnější studium zdarma k dispozici na webových stránkách. Cílem knihy je především pomoci čtenářům, aby se rychle a pohodlně naučili vše, co potřebují nejen k získání řidičského oprávnění, ale aby mohli jezdit po silnicích bezpečně a spolehlivě. Obsah knihy je aktualizovaný k 1. 3. 2015.

Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode

Autoškola 2015 (Václav Minář)