Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New English Adventure New English Adventure Level 1

New English Adventure Level 1 Teacher's Book - metodická príručka

od Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski z vydavateľstva Longman 2015 EN jazyk

New English Adventure Level 1 Teacher's Book - metodická príručka

Autor: Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2015
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024

Viac o knihe New English Adventure Level 1 Teacher's Book - metodická príručka (Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski)

Kniha pre učiteľa New English Adventure Level 1 Teacher´s Book vám pomôže pripraviť si vaše lekcie zábavné a pestré a to s minimálnou prípravou pomocou širokej škály komponentov a praktických nápadov. ä

Kniha pre učiteľa vám dá všetky potrebné informácie na používanie ostatných komponentov.

Čo prináša nová edícia New English Adventure:

• Predstavte si silnú kombináciu Disney príbehov a postavičiek, ktoré deti poznajú a milujú s praktickými činnosťami, ktoré sú pevne zakorenené vo vzdelávacích princípoch.
  • New English Adventure motivuje deti cez zábavné postavičky z obľúbeného filmového štúdia Desney/Pixar a poskytuje hodiny praxe s angličtinou.
  • Deti počúvajú príbehy, hrajú sa hry v triedach, spievajú pesničky, objavujú prepojenie štúdia a sveta okolo nich, učia sa sociálnym hodnotám pri komunikácii v angličtine.
  • Najnovšie postavičky z obľúbených detských filmov z Disney/Pixar vrátane rilmu Rebelka, Autá, Ľadové kráľovstvo a Na vlásku.
  • Kompletnú digitálnu podporu pre učiteľa a softvér pre interaktívne tabule, vrátane interaktívnych hier a klipov z  Disney / Pixar filmov.
  • Celkovo prepracovaná kniha pre učiteľa s menším počtom stránok z učebníc pre žiaka s lekciami, ktoré obsahujú rozcvičku, hry a plnú fyzickú aktivitu pri odpovedi.
  • Nová integrácia obsahového a jazykového vzdelávania (CLIL) v každej jednotke. Deti sa môžu učiť o iných kultúrach a reálnom svete a pritom sa učia anglicky.
  • Obľúbený Mickey Mouse sa objaví vo všetkých úrovniach, čo dáva deťom následnosť znakov ako sa zapojiť a komunikovať.
  • Dvakrát toľko pen-to-paper aktivít, ako je lepenie, kreslenie, vystrihovanie, sledovanie a prispôsobenie, ktoré vám pomôžu pri práci s triedami s veľkým počtov žiakov.
  • Plne farebný pracovný zošit každou stránkou korešponduje učebnici a poznámky pod čiarou, ktoré umožňujú rodičom sledovať domáce úlohy žiakov.

Doplnkové aktivity pre rýchlych pretekárov - Extra Adventure na konci pracovného zošita.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

New English Adventure Level 1 Teacher's Book - metodická príručka (Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski)English Result Upper-Intermediate Class Audio CDs (2) (Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski)