Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New English Adventure New English Adventure Level 1

New English Adventure Level 1 Pupil's Book + DVD pack - učebnica

od V. Lambert, A. Worrall, M. Bogucka, J. Heath, W. Laskowska z vydavateľstva Longman 2015 EN jazyk

New English Adventure Level 1 Pupil's Book + DVD pack - učebnica

Autor: V. Lambert, A. Worrall, M. Bogucka, J. Heath, W. Laskowska
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2015
ISBN: 978-1-4479-9984-3
Typ tovaru: Brožovaná kniha s DVD
Jazyk: anglický
Rozmery: 210x296x6 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024

Viac o knihe New English Adventure Level 1 Pupil's Book + DVD pack - učebnica (V. Lambert, A. Worrall, M. Bogucka, J. Heath, W. Laskowska)

Plne farebná učebnica New English Adventure Level 1 Pupil´s book poskytuje dobre štruktúrované osnovy. V jemnom tempe ale neustále kontroluje a posilňuje žiaka v tom čo sa doposiaľ naučil.

Uspokojuje rôzne štýly učenia vo vašej triede a poskytuje množstvo rôznych variantov aktivít.

Zahŕňa tiež pesničky a príbehy na CD pre deti, ktoré si môžu vziať domov a podeliť sa o zážitky so svojimi rodinami.

Vzrušujúce Disney/Pixar postavičky a príbehy preniknú do detských poznatkov.

Táto nová edícia najpredávanejších základných kurzov, zoznamuje žiakov s fascinujúcim svetom anglického jazyka pomocou milovaných postavičiek z dielne Disney/Pixar. Aktívne pomáha vytvárať solídne základné znalosti angličtiny, dôvery a nadšenia a popritom motivuje žiakov k učeniu.

Čo prináša nová edícia New English Adventure:

• Predstavte si silnú kombináciu Disney príbehov a postavičiek, ktoré deti poznajú a milujú s praktickými činnosťami, ktoré sú pevne zakorenené vo vzdelávacích princípoch.
  • New English Adventure motivuje deti cez zábavné postavičky z obľúbeného filmového štúdia Desney/Pixar a poskytuje hodiny praxe s angličtinou.
  • Deti počúvajú príbehy, hrajú sa hry v triedach, spievajú pesničky, objavujú prepojenie štúdia a sveta okolo nich, učia sa sociálnym hodnotám pri komunikácii v angličtine.
  • Najnovšie postavičky z obľúbených detských filmov z Disney/Pixar vrátane rilmu Rebelka, Autá, Ľadové kráľovstvo a Na vlásku.
  • Kompletnú digitálnu podporu pre učiteľa a softvér pre interaktívne tabule, vrátane interaktívnych hier a klipov z  Disney / Pixar filmov.
  • Celkovo prepracovaná kniha pre učiteľa s menším počtom stránok z učebníc pre žiaka s lekciami, ktoré obsahujú rozcvičku, hry a plnú fyzickú aktivitu pri odpovedi.
  • Nová integrácia obsahového a jazykového vzdelávania (CLIL) v každej jednotke. Deti sa môžu učiť o iných kultúrach a reálnom svete a pritom sa učia anglicky.
  • Obľúbený Mickey Mouse sa objaví vo všetkých úrovniach, čo dáva deťom následnosť znakov ako sa zapojiť a komunikovať.
  • Dvakrát toľko pen-to-paper aktivít, ako je lepenie, kreslenie, vystrihovanie, sledovanie a prispôsobenie, ktoré vám pomôžu pri práci s triedami s veľkým počtov žiakov.
  • Plne farebný pracovný zošit každou stránkou korešponduje učebnici a poznámky pod čiarou, ktoré umožňujú rodičom sledovať domáce úlohy žiakov.

Doplnkové aktivity pre rýchlych pretekárov - Extra Adventure na konci pracovného zošita.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy