Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New English Adventure New English Adventure Starter A

New English Adventure Starter A Teacher's Book - metodická príručka

od Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski z vydavateľstva Longman 2015

• New English Adventure Starter A Teacher's Book - metodická príručka (Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski)

New English Adventure Starter A Teacher's Book - metodická príručka

Autor: Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2015
ISBN: 978-1-4479-4907-7
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x296x7 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024

Viac o knihe New English Adventure Starter A Teacher's Book - metodická príručka (Cristiana Bruni, Regin Raczynska, Viv Lambert, Tessa Lochowski)

Kniha pre učiteľa New English Adventure Starter A Teacher´s Book vám pomôže pripraviť si vaše lekcie zábavné a pestré a to s minimálnou prípravou pomocou širokej škály komponentov a praktických nápadov. ä

Kniha pre učiteľa vám dá všetky potrebné informácie na používanie ostatných komponentov.

• Dobre známe postavičky podporujú žiakov k štúdiu a pomáhajú im zapamätať si anglickú slovnú zásobu a jej štruktúru.
  • Vzrušujúce a farebné kreslené príbehy, ktoré pomáhajú prepracovať nový jazyk tým, že žiaci sledujú dobrodružstvá Mickey Mousa a jeho kamarátov.
  • Stimulačné aktivity a nezabudnuteľné pesničky, ktoré uspokoja rôzne vzdelávacie potreby.

• Široká škála komponentov, ktoré poskytujú motiváciu a rozmanitosť lekcií.