Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Zákon o ochraně osobních údajů a předpisy související

od Daniel Novák z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR, a.s. 2015 CS jazyk

Zákon o ochraně osobních údajů a předpisy související

od Daniel Novák z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR, a.s. 2015 CS jazyk

Autor: Daniel Novák
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR, a.s.
Rok vydania: 2015
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 160,0x240,0x31,0 mm
Žáner: Komentáre
ISBN: 978-80-7478-665-5
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Zákon o ochraně osobních údajů a předpisy související (Daniel Novák)

Komentář k zákonu o ochraně osobních údajů podává podrobný výklad k oblasti, která v současné informační společnosti nabývá stále větší důležitosti, přičemž nové formy zpřístupňování údajů nabízí také četná úskalí. V publikaci je obsažen jak hluboký výklad teoretický, tak i praktický prostřednictvím rozsáhlé judikatury českých soudů i ESLP a ESD, přičemž zahrnuje také relevantní rozhodnutí a stanoviska Úřadu pro ochranu osobních údajů a přináší rovněž komparativní pohled na některé evropské úpravy. Součástí publikace jsou komentované výňatky ze zákonů, které se svou úpravou rovněž dotýkají problematiky ochrany osobních údajů.

Téma komentáře se prolíná celým českým právním řádem a publikace tak nabízí pomůcku pro státní správu, advokacii, soudnictví i soukromé subjekty, které přicházejí do styku s osobními údaji a jejich zpracováním.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 367,4 kB pdf 07.03.2016

Oflajner