Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Magnet neu Magnet neu 1

Magnet neu 1 Testheft + CD

od Giorgio Motta z vydavateľstva Klett nakladatelství s.r.o. 2014 DE jazyk

Autor: Giorgio Motta
Vydavateľstvo: Klett nakladatelství s.r.o.
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: nemecký
Predmet: Nemecký jazyk
Učiteľská sada: Klett
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 13.9.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,50 bodov

Viac o knihe Magnet neu 1 Testheft + CD (Giorgio Motta)

Doplnkové skúšobné testy v Magnet neu Testheft + CD pre každú lekciu a overovanie získaných štyroch zručností v skúškovom formáte.

Nové vydanie úspešného kurzu nemčiny Magnet neu je určený pre deti a mládež, t.j. druhý stupeň ZŠ a osemročné gymnáziá, od úrovne A1 po úroveň B1.

Obľúbený kurz v novom prepracovaní je teraz ešte atraktívnejší, s novým obsahom a aktualizovanými textami a úlohami. Magnet neu má moderný dizajn a plnofarebné vyhotovenie. Nápaditý prístup a myšlienky, nové a rôznorodé hravé úlohy aktivizujú žiakov a motivujú ich k učeniu.

Kurz má integrovanú prípravu na testovanie Fit in Deutsch 1 a 2 aj na nový Goethe-/OSDZertifikat B1. So svojím inovatívnym prístupom k učeniu a vzrušujúcim obsahom zabezpečuje rýchly progres v učení.

Magnet neu je rozdelený na tri úrovne (od A1 po B1), ktoré sú zostavené podľa súčasných požiadaviek SERR. Lekcie sú modulovateľné podľa potreby a obsahujú mnoho cvičení a úloh na opakovanie. Štruktúra samotných lekcií je rozdelenie do troch tematických oddielov a záverečným opakovaním na konci každej lekcie. Magnet neu má širokú škálu fonetického programu s cieľom zabezpečiť pevný fonetický základ žiakov.

Kurz Magnet neu v infoboxoch ponúka zaujímavé kultúrne informácie o nemecky hovoriacich krajinách. Žiakom poskytuje pohľad do každodenného života mladých ľudí aj prostredníctvom doplnkových videí na DVD.

Dôležitým prvkom, ktorý autori zapracovali, je spätná sebareflexia žiakov a osobný prehľad vlastného pokroku.

Svetlo v plameni
Kruhy na vode

Magnet neu 1 Testheft + CD (Giorgio Motta)