Učebnice, slovníky Základné školy Príprava na prijímacie skúšky Slovenský jazyk a literatúra

Testovanie 9 - príprava zo SJ a literatúry žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ

od Katarína Hincová; Tatiana Kočišová z vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. SK jazyk

Testovanie 9 - príprava zo SJ a literatúry žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ

Autor: Katarína Hincová; Tatiana Kočišová
Vydavateľstvo: Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.
Typ tovaru: lístkovnica
Rozmery: A4
ISBN: 978-80-8140-074-2
Naša cena 70,- €

Viac o knihe Testovanie 9 - príprava zo SJ a literatúry žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ (Katarína Hincová; Tatiana Kočišová)

Tento pomocník Testovanie 9 - príprava zo SJ a literatúry žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ je metodický materiál pre učiteľa. Obsahuje testy zo slovenského jazyka a literatúry, zostavené podľa aktuálnych tematických celkov v súlade s ISCED2 na opakovanie a prípravu žiakov za Testovanie 9.

Keďže Testovanie žiakov v deviatom ročníku je najnáročnejšia skúška, ktorá čaká žiakov základných škôl ako výstupné preverenie získaných vedomostí, je dôležité ich na túto cielene postupne pripravovať. Pracovné listy sú v tejto publikácii zostavené tak, že ich učiteľ môže hneď po prebratí učiva použiť a preveriť si tak ako žiaci pochopili učivo.

Veľkou výhodou jednotlivých testových úloh je ich forma, ktorá zodpovedá modelu úloh z Testovania. Autorky publikácie mysleli aj na tie oblasti slovenského jazyka, ktoré v predošlých Testovaniach boli pre testovaných žiakov najproblematickejšie. Úlohy nie sú skopírované z predchádzajúcich Testovaní. Sú špeciálne zostavené, tak aby zohľadňovali aj špecifické potreby žiakov. Tak môžu učitelia priebežne pripravovať a cvičiť žiakov už od 5. ročníka ZŠ. Tak si žiaci zvyknú na štýl zadaní a formu práce v testových úlohách Testovania, čim vo finále budú rýchly a úspešne zvládnu Testovanie v 9. ročníku ZŠ.

5,0 z 5 (1x)

Jana Michaleková overený používateľ 23. jún 2022
Dobrý deň. Nechcem pridať recenziu. Chcem sa opýtať keby sa táto kniha znovu naskladnila či má môžete informovať. Mám záujem túto knihu kúpiť. Ďakujem. Michaleková
Spev siren