Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Funkce a místo právní odpovědnosti v recentním právním řádu

od Aleš Gerloch; Karel Beran z vydavateľstva Nakladatelství Leges, s.r.o. 2015 CS jazyk

Funkce a místo právní odpovědnosti v recentním právním řádu

Autor: Aleš Gerloch; Karel Beran
Vydavateľstvo: Nakladatelství Leges, s.r.o.
Rok vydania: 2015
EAN: 9788075020581
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148,0x206,0x23,0 mm
Edícia: Teoretik
Žáner: právo
ISBN: 978-80-7502-058-1

Viac o knihe Funkce a místo právní odpovědnosti v recentním právním řádu (Aleš Gerloch; Karel Beran)

Právní odpovědnost je jedním z nejdůležitějších právních institutů, bez které by právo nebylo funkční. Kniha pojednává o teoretických a praktických otázkách této odpovědnosti, jak se projevuje ve všech právních odvětvích – v občanském, trestním a správním právu, dále v disciplinární odpovědnosti a také v odpovědnosti ústavní.Podstatná část je věnována rekodifikaci občanského práva, která přinesla určité novinky v pojetí odpovědnosti v tomto odvětví. Kniha je určena nejen právním teoretikům a studentům, ale také praktikujícím soudcům, advokátům, firemním právníkům a pracovníkům státní správy a samosprávy.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 434,5 kB pdf 04.05.2015

Výhody dyslexie