Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Občanský a společenskovědní základ Právo

od Jaroslav Zlámal; Jakub Haluza; Jana Bellová z vydavateľstva Computer Media s.r.o. 2014 CS jazyk

Občanský a společenskovědní základ Právo

Autor: Jaroslav Zlámal; Jakub Haluza; Jana Bellová
Vydavateľstvo: Computer Media s.r.o.
Rok vydania: 2014
ISBN: 978-80-7402-162-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 210,0x297,0x0,0 mm
Žáner: Právo, sociológia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Občanský a společenskovědní základ Právo (Jaroslav Zlámal; Jakub Haluza; Jana Bellová)

Druhé aktualizované vydání populární učebnice Práva. Aktualizace obsahuje zásadní právní úpravy roku 2014. Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie práva. Špičková kvalita tisku, grafické zpracování a úprava. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování.

Výuka pokrývá tato témata: 1. Právo a jeho historický vývoj, 2. Právní normy, 3. Ústavní právo, 4. Občanské právo, 5. Rodinné právo, 6. Pracovní právo, 7. Obchodní právo, 8. Živnostenské právo, 9. Trestní právo, 10. Lidská práva a svobody, 11. Moje právní povědomí.

Na témata učebnice navazuje praktická cvičebnice. Učebnice plně odpovídá osnovám tématu Právo ze vzdělávacího programu RVP - Občanský a společenskovědní základ.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum