Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Španielsky jazyk Španielska gramatika

Velká španělská gramatika

od Ludmila Mlýnková; Olga Macíková z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2014 CS jazyk

Velká španělská gramatika

Autor: Ludmila Mlýnková; Olga Macíková
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha + CD audio, MP3
Rozmery: 210,0x297,0x0,0 mm
Predmet: Španielsky jazyk
Podtitul: Vše, co jste kdy chtěli vědět o španělské gramatice a nikde jste to nenašli
Žáner: jazykové učebnice, gramatika
ISBN: 978-80-266-0566-9

Viac o knihe Velká španělská gramatika (Ludmila Mlýnková; Olga Macíková)

Velká španělská gramatika je souborem dvou na sebe navazujících knih – výkladové části a cvičebnice. Její nedílnou součástí je kvalitní nahrávka namluvená rodilými mluvčími.

Učebnice podrobně a srozumitelně seznamuje zájemce se záludnostmi španělské gramatiky. Kniha je šitá na míru českému uživateli a jejím hlavním cílem je přehledně a detailně vyložit zákonitosti španělské gramatiky včetně takových jevů, kterým španělské i existující české gramatiky nevěnují přílišnou pozornost nebo je úplně opomíjejí. Gramatika poslouží studentům se všemi úrovněmi znalostí (od A1 až po C2), protože výklad je koncipován přehledně a doprovodná cvičení jsou strukturována od nejjednodušších po nejsložitější.

Cvičení naleznete v samostatné cvičebnici a jsou koncipována tak, abyste si na praktických příkladech vysvětlovanou partii procvičili a daný jev zapamatovali. Pro usnadnění pochopení a zefektivnění studijního úsilí naleznete v klíči správná řešení a překlad všech cvičení do češtiny. Cvičení označená ikonou si můžete poslechnout i na nahrávce. Rychlé nalezení určitého gramatického jevu usnadní věcný rejstřík.

Výhody dyslexie

Velká španělská gramatika (Ludmila Mlýnková; Olga Macíková)