Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Hot Spot Hot Spot 4

Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
23,- €*
Kúpou tohto produktu získate 0,98 bodov

Viac o knihe Hot Spot 4 Student's Book + CD-ROM (Colin Granger, Katherine Stannett)

Učebnica anglického jazyka Hot Spot 4 Students Book s CD zodpovedá úrovni Pre-Intermediate.

Žiakov bude celým kurzom Hot Spot sprevádzať rodina Gloomových. Je to trochu bláznivá rodinka s nečakanými záujmami a netradičným spôsobom života. Hodina je vďaka nim omnoho zábavnejšia, uľahčujú žiakom pochopenie gramatiky a podmieňujú žiakov vo vyjadrovaní sa v angličtine.

Súčasťou učebnice Hot Spot Students Book je aj vyučovacie CD, ktoré obsahuje 100 aktivít, rôzne cvičenia, hry a pesničky, s ktorými môžu žiaci a študenti pracovať doma i v škole na počítači alebo interaktívnej tabuli. Cvičenia sú v každom module rozdelené na štyri druhy: Vocabulary, Grammar, Skills a Fan Spot. Na CD-ROMe si žiaci nájdu aktivity na vyberanie a priraďovanie správnej odpovede ale aj na dopĺňanie.

Kurz anglického jazyka Hot Spot má odporúčaciu doložku MŠ SR a je vhodný pre 2. stupeň základných škôl a nižšie ročníky gymnázií tzv. betweenagers. Kurz Hot Spot je rozdelený na päť úrovní 1-5, teda Beginner až Intermediate.

Hot Spot je založený na komunikatívnom a motivačnom prístupe mladých tínedžerov k anglickému jazyku. S komunikatívnymi zložkami je prepojená gramatika zvlášť ľahko zvládnuteľnou formou. Celý kurz je veľmi príťažlivý pre mladých žiakov a študentov, obsahuje veľa motivačných textov a príbehov, veselých ilustrácií a fotografií približujúce učivo žiakom a ich životu.

Každá úroveň je rozdelená na sedem tematických modulov a každý modul je ďalej rozdelený do štyroch dvojstranových lekcií. Prvé tri lekcie sú pritom zamerané na anglickú gramatiku a novú slovnú zásobu a štvrtá lekcia následne rozvíja jazykové zručnosti žiakov. Tematický čerpá z rôznych kultúr, ako je britská, americká ale aj ostatných neanglicky hovoriacich zemí. Záver každého modulu tvorí opakovacia lekcia s oddielom Extra Special so zábavnými aktivitami, pesničkami, hrami a mini projektmi na oživenie vyučovacej hodiny a zatraktívnenie anglického jazyka bez toho aby si učiteľ musel robiť sám prípravu.

Výhody kurzu Hot Spot:

• Check your English – úlohy na konci každej lekcie, vďaka ktorým si sami žiaci môžu preveriť svoje nové vedomosti a získajú spätnú kontrolu svojej práce,
  • Grammar references and further practice – ilustrovaná časť so zhrnutím gramatiky na konci učebnice Hot Spot Students Book,
  • Pronunciation activities – obsahuje každý modul na precvičenie najbežnejších problémov pronunciation – rhythm drills, intonation, stress patterns and vowel sounds,
  • Extra special section – obsahuje mini projekty vynikajúce na domácu prácu a zdokonaľovanie komunikácie v anglickom jazyku,
  • Activity Book – obsahuje learning diaries pre študentov, aby videli svoj rast a zlepšovanie,
  • Interactive Whiteboard – Easy-to-use software.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Hot Spot 4 Student's Book + CD-ROM (Colin Granger, Katherine Stannett)