Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Hot Spot Hot Spot 3

Hot Spot 3 Activity Book

od Colin Granger, Katherine Stannett z vydavateľstva Macmillan ELT 2009 EN jazyk

• Hot Spot 3 Activity Book (Colin Granger, Katherine Stannett)

Hot Spot 3 Activity Book

Autor: Colin Granger, Katherine Stannett
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2009
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
15,- €*
Kúpou tohto produktu získate 0,64 bodov

Viac o knihe Hot Spot 3 Activity Book (Colin Granger, Katherine Stannett)

Pracovný zošit z anglického jazyka Hot Spot 3 Activity Book má dôležitú úlohu pri upevňovaní a precvičovaní získaných vedomostí k učebnici Hot Spot 3 Students Book.

Pracovný zošit obsahuje na konci sekciu Extra Practice, v ktorom sú ďalšie úlohy a cvičenia pre šikovnejších žiakov, ktorí skončia zadanú prác skôr a tak sa učiteľ môže dlhšie venovať žiakom, ktorí predchádzajúcu úlohu dokončujú.

Komiksové príbehy na konci pracovného zošita hlbšie rozvíjajú vzťah k čítaniu. Učiteľ sám rozhodne podľa vlastného uváženia čo z príbehov je vhodné na vyučovanie alebo ho úplne vypustí, či ich bude preberať na konci každého modulu alebo po prebratí celej učebnice.

Kurz anglického jazyka Hot Spot má odporúčaciu doložku MŠ SR a je vhodný pre 2. stupeň základných škôl a nižšie ročníky gymnázií tzv. betweenagers. Kurz Hot Spot je rozdelený na päť úrovní 1-5, teda Beginner až Intermediate.

Hot Spot je založený na komunikatívnom a motivačnom prístupe mladých tínedžerov k anglickému jazyku. S komunikatívnymi zložkami je prepojená gramatika zvlášť ľahko zvládnuteľnou formou. Celý kurz je veľmi príťažlivý pre mladých žiakov a študentov, obsahuje veľa motivačných textov a príbehov, veselých ilustrácií a fotografií približujúce učivo žiakom a ich životu.

Každá úroveň je rozdelená na sedem tematických modulov a každý modul je ďalej rozdelený do štyroch dvojstranových lekcií. Prvé tri lekcie sú pritom zamerané na anglickú gramatiku a novú slovnú zásobu a štvrtá lekcia následne rozvíja jazykové zručnosti žiakov. Tematický čerpá z rôznych kultúr, ako je britská, americká ale aj ostatných neanglicky hovoriacich zemí. Záver každého modulu tvorí opakovacia lekcia s oddielom Extra Special so zábavnými aktivitami, pesničkami, hrami a mini projektmi na oživenie vyučovacej hodiny a zatraktívnenie anglického jazyka bez toho aby si učiteľ musel robiť sám prípravu.

Výhody kurzu Hot Spot:

• Check your English – úlohy na konci každej lekcie, vďaka ktorým si sami žiaci môžu preveriť svoje nové vedomosti a získajú spätnú kontrolu svojej práce,
  • Grammar references and further practice – ilustrovaná časť so zhrnutím gramatiky na konci učebnice Hot Spot Students Book,
  • Pronunciation activities – obsahuje každý modul na precvičenie najbežnejších problémov pronunciation – rhythm drills, intonation, stress patterns and vowel sounds,
  • Extra special section – obsahuje mini projekty vynikajúce na domácu prácu a zdokonaľovanie komunikácie v anglickom jazyku,
  • Activity Book – obsahuje learning diaries pre študentov, aby videli svoj rast a zlepšovanie,
  • Interactive Whiteboard – Easy-to-use software.

Výhody dyslexie

Hot Spot 3 Activity Book (Colin Granger, Katherine Stannett)Tiger Time Level 4 Flashcards - Obrázkové karty (Colin Granger, Katherine Stannett)Give Me Five! Level 2 Class Audio CDs (Colin Granger, Katherine Stannett)Give Me Five! Level 5 Pupil's Book +Navio App - učebnica (Colin Granger, Katherine Stannett)