Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Headway, 3rd Edition New Headway, 3rd Pre Intermediate

New Headway, 3rd Edition Pre-Intermediate Class CD

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 2007 EN jazyk

New Headway, 3rd Edition Pre-Intermediate Class CD

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 2007 EN jazyk

Autor: Soars, J. + L.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2007
EAN: 9780194715904
Typ tovaru: CD
Jazyk: anglický
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Edícia: The Third edition
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Kúpou tohto produktu získate 0,88 bodov

Viac o produkte New Headway, 3rd Edition Pre-Intermediate Class CD (Soars, J. + L.)

Class CD – posluchové CD obsahuje všetky posluchové cvičenia z učebnice. Je určené na hodiny AJ na precvičovanie a zdokonaľovanie komunikačných zručností študentov a počúvania s porozumením. Texty a cvičenia sú autenticky nahovorené a teda predstavujú vynikajúcu prípravu pre prax študentov ako na maturitnú skúšku z angličtiny. Študenti k týmto posluchovým materiálom nemajú prístup, sú dostupné len na tomto posluchovom CD.

New Headway, 3rd Edition je prepracovaný šesťdielny kurz angličtiny určený pre študentov SŠ a dospelých od úrovne Beginner až po Advanced. Ide o najbežnejšie používanú učebnicu pre stredoškolákov a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je úspešná medzi učiteľmi i študentmi. Obsahuje atraktívne texty doplnené fotkami a príťažlivými ilustráciami. Študentov zoznámi s aktuálnymi témami, ktoré boli inšpirované bežným životom ako aj maturitnou skúškou.

Autormi kurzu sú John a Liz Soars, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia a školitelia učiteľov. Pre svoje schopnosti sú známi po celom svete a ich séria kurzu New Headway sa teší úspechu po celom svete. Séria Headway získala niekoľko ocenení a podľa boli definované štandardy na učebnice anglického jazyka.

Kľúčové vlastnosti kurzu New Headway:

• určený na výučbu od úplných/miernych začiatočníkov až po pokročilých (Beginner – Upper-intermediate),
  • náročnosť je krok po kroku stupňovaná (slovná zásoba aj gramatika),
  • moderný dizajn s aktuálnymi téma na každý deň, kultúra, hudba, voľný čas a iné,
  • vynikajúca príprava na maturitu z AJ,
  • jasné štruktúra gramatiky s bohatými cvičeniami,
  • pozornosť zameraná na komunikáciu a výslovnosť,
  • široká technická a internetová podpora.

Kurz New Headway obsahuje posluchové cvičenia pre zlepšenie komunikačných zručností a prístup na študentské internetovú stránku určenú len pre nich, ktorá ponúka ďalšie možnosti upevnenia jazykových schopností študentov na každej úrovni. Novinkou oproti 2nd Edition je nový komponent – iTools. Ide o digitálny komponent na interaktívnu tabuľu určený pre učiteľa.

Výhody dyslexie
Spev siren

New Headway, 3rd Edition Pre-Intermediate Class CD (Soars, J. + L.)