Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Zákonník práce - komentár

od Kolektív autorov z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) 2014 SK jazyk

Zákonník práce - komentár

od Kolektív autorov z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) 2014 SK jazyk

Autor: Kolektív autorov
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 158x213 mm
Edícia: Komentár
Žáner: právo
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024
63,- €*

Viac o knihe Zákonník práce - komentár (Kolektív autorov)

Vydavateľstvo Wolters Kluwer rozširuje svoju edíciu komentárov o ďalšiu publikáciu – Zákonník práce – komentár.Komentár k Zákonníku práce obsahuje systematický výklad vzájomných systémových väzieb jednotlivých ustanovení Zákonníka práce navzájom, spolu s odkazmi na relevantné pracovnoprávne predpisy a ostatné právne predpisy jednotlivých právnych odvetví. Súčasťou techniky komentovania sú aj odkazy na postoje zákonodarcu, vyplývajúce z predchádzajúcich novelizácií Zákonníka práce (napríklad rozsiahla novelizácia Zákonníka práce uskutočnená zákonom č. 361/2012 Z. z.).Publikácia obsahuje aj citovanie relevantných a rozhodujúcich súdnych rozhodnutí tak európskych súdov, ako aj judikatúru slovenských súdov a českej súdnej praxe. Autori v prílohe predkladajú vybrané právne pramene Medzinárodnej organizácie práce a Európskej únie, ktoré môžu byť využité v právnej praxi pri tvorbe aktov aplikácie pracovného práva, pri tvorbe relevantných právnych úkonov a komplexne v jurisprudencii.Publikácia práce je určená tak širokej právnickej verejnosti, ako aj všetkým zamestnávateľom a zamestnancom.Komentár k Zákonníku práce vychádza zo stavu právnej úpravy pracovného práva Slovenskej republiky k 30. júnu 2014.

Oflajner

Zákonník práce - komentár (Kolektív autorov)