Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí

od Lois P. Frankelová; Carol Frohlingerová z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2014 CS jazyk

Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí

Autor: Lois P. Frankelová; Carol Frohlingerová
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 127,0x178,0x0,0 mm
Podtitul: 99 taktik, které vám zajistí respekt, úspěch a spokojený život
Žáner: osobný rozvoj
ISBN: 978-80-265-0077-3

Viac o knihe Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí (Lois P. Frankelová; Carol Frohlingerová)

Hodné holky jsou ženy, jež se v životě drží zpátky, a přijímají stereotypní způsoby chování, o nichž je společnost přesvědčila, že bez nich nepřežijí. Tyto ženy nevědomě sabotují své mezilidské vztahy – v partnerském soužití, se členy rodiny, v práci, zkrátka prakticky všude – a pak se jim nedaří dostat od života to, co opravdu chtějí. Ve své další knize navazuje Lois P. Frankelová na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco v té předchozí se věnuje hlavně práci, ve druhé řeší témata vztahů, rodiny a každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě.

Spev siren