Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Headway, 3rd Edition New Headway, 3rd Elementary

New Headway, 3rd Edition Elementary Student's Book

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 2006 EN jazyk

New Headway, 3rd Edition Elementary Student's Book

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 2006 EN jazyk

Autor: Soars, J. + L.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2006
EAN: 9780194715096
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 220x275 mm
Edícia: The Third edition
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy - špeciálne s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
Kúpou tohto produktu získate 1,11 bodov

Viac o knihe New Headway, 3rd Edition Elementary Student's Book (Soars, J. + L.)

Student´s Book – učebnica pre úroveň Elementary predstavuje druhý level kurzu New Headway, 3rd Edition určený pre študentov SŠ, ktorý s angličtinou začínajú. Študenti si postuno rozširujú najpôužívanejšiu slovnú zásobu, gramatiku pre danú úroveň. Učebnica New Headway má jasne definovaný gramatický a didaktický sylabus a postupné naberanie náročnosť. Študenti na učia jazyk prostredníctvom neustálych cvičení, úloh a posluchových zadaní. Na konci knihy sú prepisy posluchových cvičení. Každá lekcia zároveň obsahuje časť „Everyday English“, ktorá žiakom priblíži bežnú hovorovú angličtinu v reálnych situáciách. Cvičenia žiakom predstaví výrazy, ktoré môžu uplatniť v praktických situáciách každodenného života.

New Headway, 3rd Edition je prepracovaný šesťdielny kurz angličtiny určený pre študentov SŠ a dospelých od úrovne Beginner až po Advanced. Ide o najbežnejšie používanú učebnicu pre stredoškolákov a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je úspešná medzi učiteľmi i študentmi. Obsahuje atraktívne texty doplnené fotkami a príťažlivými ilustráciami. Študentov zoznámi s aktuálnymi témami, ktoré boli inšpirované bežným životom ako aj maturitnou skúškou.

Autormi kurzu sú John a Liz Soars, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia a školitelia učiteľov. Pre svoje schopnosti sú známi po celom svete a ich séria kurzu New Headway sa teší úspechu po celom svete. Séria Headway získala niekoľko ocenení a podľa boli definované štandardy na učebnice anglického jazyka.

Kľúčové vlastnosti kurzu New Headway:

• určený na výučbu od úplných/miernych začiatočníkov až po pokročilých (Beginner – Upper-intermediate),
  • náročnosť je krok po kroku stupňovaná (slovná zásoba aj gramatika),
  • moderný dizajn s aktuálnymi téma na každý deň, kultúra, hudba, voľný čas a iné,
  • vynikajúca príprava na maturitu z AJ,
  • jasné štruktúra gramatiky s bohatými cvičeniami,
  • pozornosť zameraná na komunikáciu a výslovnosť,
  • široká technická a internetová podpora.

Kurz New Headway obsahuje posluchové cvičenia pre zlepšenie komunikačných zručností a prístup na študentské internetovú stránku určenú len pre nich, ktorá ponúka ďalšie možnosti upevnenia jazykových schopností študentov na každej úrovni. Novinkou oproti 2nd Edition je nový komponent – iTools. Ide o digitálny komponent na interaktívnu tabuľu určený pre učiteľa.

3,0 z 5 (1x)

Katarína Š. overený používateľ 26. apríl 2021
túto učebnicu je už veľký problém dostať. Celkovo je nedostupná v kníhkupectvách. Je potrebné orientovať sa pri kúpe na vyššiu radu edície (tá je však samozrejme drahšia), alebo by vydavateľ mohol niekoľko 100 kusov dotlačiť. Učebnica, ktorú som kúpila tu, už nemala také kvalitné strany ako kusy, ktoré som kupovala pred rokom. Kvalita je nižšia.
Spev siren

New Headway, 3rd Edition Elementary Student's Book (Soars, J. + L.)Náučná tabuľa Hudobné nástroje (120x160 cm) (Soars, J. + L.)New Headway, 3rd Edition Elementary Student's Workbook CD (Soars, J. + L.)