Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Family and Friends 2nd Edition Family and Friends 2nd Edition Level 1

Family and Friends 2nd Edition Level 1 Workbook (SK Edition) - pracovný zošit

od Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J. z vydavateľstva Oxford Universita Press 2014

• Family and Friends 2nd Edition Level 1 Workbook (SK Edition) - pracovný zošit (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)

Family and Friends 2nd Edition Level 1 Workbook (SK Edition) - pracovný zošit

Autor: Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.
Vydavateľstvo: Oxford Universita Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194804929
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický, slovenský
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,46 bodov

Viac o knihe Family and Friends 2nd Edition Level 1 Workbook (SK Edition) - pracovný zošit (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)

Family and Friends 2nd Edition Workbook – pracovný zošit v slovenskej verzii ponúka cvičenia k učebnici. Žiaci si tak môžu na mnohých cvičenia a aktivitách precvičiť a upevniť vedomosti z angličtiny. Ide o vynikajúcu pracovnú pomôcku pre žiakov ZŠ na rozvíjanie slovnej zásoby a gramatiky.

Family and Friends Second Edition je nový prepracovaný kurz AJ s úplne novými prvkami a bohatou audio a webovou podporou. Žiaci ZŠ si postupne zdokonaľujú svoje jazykové zručnosti, rozširovať poznatky zo spoločenského života prispôsobené veku a záujmom žiakov. Učebnica obsahuje aj časť Fluency Time! Ide o úplnú novinku s inovatívnym prístupom na precvičenie každodennej angličtiny , s podporou ukážok z praxe na DVD a rôznych výtvarných a projektových aktivít.

Neoceniteľnou podporou, ktorú ocenia ako učitelia tak i rodičia je Online Practice, ktorý ponúka cvičenia a aktivity s automatickou opravou a vyhodnotením. Rodičia a učitelia môžu zadávať úlohy a sledovať pokrok žiakov. Teacher´s Book Plus obsahuje aj časti Assesment and Resource multi Rom, ktorá obsahuje rôzne testy, doplnkové materiály  a projekty. Všetky obľúbené časti z prvej edíciu sú zachované, no celkom ide o novú verziu, ktorá nie je kompatibilná s prvou edíciou.

4,6 z 5 (14x)

Aneta overený používateľ 07. november 2022
Maximálna spokojnosť. Veľká ústretovosť.
Ingrid Laláková overený používateľ 11. október 2022
Ingrid Laláková
Ingrid overený používateľ 26. október 2021
Zatiaľ sme boli vždy spokojní
Jana Gombarčeková overený používateľ 09. október 2020
Našim žiakom sa s učebnicami veľmi dobre pracuje. Oceňujem zmenu oproti 1.vydaniu, že na plagátoch k jednotlivým lekciám idú lekcie v poradí. Chýbajú nám testy, ktoré boli súčasťou 1.vydania a v tomto sme ich nenašli. Rovnako CD nosiče už nie sú pripojené ku knihe. Možno by nebolo zlé, ak by bola aspoň možnosť stiahnuť testy a obsah CD, ak sú vytvorené, v digitálnej forme.
Lívia Biesiková overený používateľ 27. február 2020
Korešponduje s ucebnicou, obsahuje obrázkový slovník a zoznam slovíčok.
Zuzana N. overený používateľ 02. október 2019
Maximálna spokojnosť :)
Michaela P. overený používateľ 02. október 2018
Veľmi rýchle dodanie a široký výber :)