Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Plejádská světelná zasvěcení 2.

od Christine Day z vydavateľstva Fontána 2014 CS jazyk

Plejádská světelná zasvěcení 2.

od Christine Day z vydavateľstva Fontána 2014 CS jazyk

Autor: Christine Day
Vydavateľstvo: Fontána
Rok vydania: 2014
ISBN: 978-80-7336-742-8
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 140x205 mm
Žáner: Astrológia, veštenie
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Plejádská světelná zasvěcení 2. (Christine Day)

Plejáďané nazývají naši současnou dobu novým úsvitem, obdobím, kdy máme propustit své třídimenzionální iluze, jež vycházejí ze strachu, a vědomě se sladit s novým čtyřdimenzionálními a pětidimenzionálními energiemi, které jsou v součastné době na naši planetu ukotvovány.Jak můžeme žít podle plejádských klíču pro život a využívat je na cestě ke svému osvícení? Tato druhá kniha Christiny Day, která byla přijata prostředníctvím channelingu, je duchovní a současně praktickou mapou, jež vám pomůže se orientovat v současné náročné době plné změn a zvládat ji s lehkostí. Diky jasným a srozumitelným informácím v této knize:- Porozumíte součastným změnám na Zemi a tomu, co přijde- Aktivujete dohody, které jste učinili před svým příchodem na Zemi a které vám pomohou naplnit vaše poslání- Naučíte se používat postupy a posvátné zvuky, jenž vám umožní pracovat v energetické matrici kruhů obilí, předají vám hluboké poznání a zprostředkují vám důležté energetické aktivace- Objevíte podrobné a názorné postupy pro práci s energií přírodních sil Zemé prostředníctvím telepatického spojení a telepatické komunikace s duchovními říšemi a se všemi spříznenými energiemi ve Vesmíru, jenž vám budou pomáhat.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 188,7 kB pdf 21.04.2014

Oflajner