Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New English File, Third Edition New English File, 3rd Intermediate Plus

New English File, 3rd Edition Intermediate Plus Workbook with Key

od Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

New English File, 3rd Edition Intermediate Plus Workbook with Key

Autor: Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2014
Rok poslednej dotlače: september, 2015
EAN: 9780194558112
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 220,0x280,0x5,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,87 bodov

Viac o knihe New English File, 3rd Edition Intermediate Plus Workbook with Key (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)

Pracovný zošit Workbook s kľúčom cvičení k učebnici New English File 3rd edition Students Book.

New English File 3rd Edtion je nová edícia, vylepšená vo všetkých oblastiach.

Koncept knihy English File sa nemení: zábava a príjemné hodiny, na ktorých študenti veľa rozprávajú, sú motivovaní a majú množstvo príležitostí zdokonaľovať sa v anglickom jazyku. Zdokonalené a aktualizované boli pre učiteľov a študentov komponenty aj ich obsah.

• Nová štruktúra – 12 lekcií (A,B,C) – s vylepšením každej hodiny.

Kniha pre učiteľa Teachers Book ponúka viac než 100 kopírovateľných materiálov pre uľahčenie prípravy hodiny s množstvom typov a nápadov na prácu.

iTools – vynovený dizajn interaktívnej pomôcky zatraktívni každú vyučovaciu hodinu.

iTutor – umožňuje študentom skúmanie, hodnotenie a dohnanie chýbajúceho učiva

• Aktualizované texty a cvičenia na počúvanie.

• Practical English – situácie z reálneho života a dokumentárne videá.

• Prehľadný nový dizajn.

• Nové komponenty v tlačenej a digitálnej podobe.

• Nové materiály pre študentov Study Link a pre učiteľov Teacher Link.

Výhody dyslexie
Spev siren

New English File, 3rd Edition Intermediate Plus Workbook with Key (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)On Screen 1 Student's Book (A1) (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)Incredible 5 Level 3 Student's Book - Učebnica (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)Incredible 5 Level 3 Teacher's Resource Pack and Tests (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)Incredible 5 Level 2 Test Booklet (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)Kid's Box Updated 2nd Edition Level 4 Presentation Plus DVD-ROM (Latham-Koenig, C. - Oxenden, C. - Seligson, P.)