Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Family and Friends 2nd Edition Family and Friends 2nd Edition Level 3

Family and Friends 2nd Edition 3 Workbook + Online

od Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J. z vydavateľstva Oxford University Press 2014

Family and Friends 2nd Edition 3 Workbook + Online

Autor: Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194808644
Typ tovaru: Brožovaná kniha s DVD
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 12.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,69 bodov

Viac o knihe Family and Friends 2nd Edition 3 Workbook + Online (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)

Family and Friends 2nd Edition Workbook with Online Practice – pracovný zošit s Online Practice v medzinárodnej verzii ponúka cvičenia k učebnici. Žiaci si tak môžu na mnohých cvičenia a aktivitách precvičiť a upevniť vedomosti z angličtiny. Ide o vynikajúcu pracovnú pomôcku pre žiakov ZŠ na rozvíjanie slovnej zásoby a gramatiky.

Pracovný zošit obsahuje kód na prihlásenie do Online Practice, ktorý prenesie hodiny angličtiny zo školy aj domov. Žiaci si tam aj v pohodlí domova môžu precvičovať nadobudnuté vedomosti z AJ. Ponúka množstvo aktivít a cvičení s automatickým vyhodnotením hier. Podporuje sylabus učebnice. Learning Management System učiteľovi umožní žiakom zadávať úlohy, sledovať ich prácu. Zároveň obsahuje aj vyhodnocovací hárok (gradebook), ktoré je možné vytlačiť.

Family and Friends Second Edition je nový prepracovaný kurz AJ s úplne novými prvkami a bohatou audio a webovou podporou. Žiaci ZŠ si postupne zdokonaľujú svoje jazykové zručnosti, rozširovať poznatky zo spoločenského života prispôsobené veku a záujmom žiakov. Učebnica obsahuje aj časť Fluency Time! Ide o úplnú novinku s inovatívnym prístupom na precvičenie každodennej angličtiny, s podporou ukážok z praxe na DVD a rôznych výtvarných a projektových aktivít.

Neoceniteľnou podporou, ktorú ocenia ako učitelia tak i rodičia je Online Practice, ktorý ponúka cvičenia a aktivity s automatickou opravou a vyhodnotením. Rodičia a učitelia môžu zadávať úlohy a sledovať pokrok žiakov. Teacher´s Book Plus obsahuje aj časti Assesment and Resource multi Rom, ktorá obsahuje rôzne testy, doplnkové materiály  a projekty. Všetky obľúbené časti z prvej edíciu sú zachované, no celkom ide o novú verziu, ktorá nie je kompatibilná s prvou edíciou.

Family and Friends 2nd Edition 3 Workbook + Online (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)Dáma z Milkweed Manoru (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)