Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Version Originale Version Originale 4

Version Originale 4 Les évaluations – Hodnotiace materiály

od Kolektív autorov z vydavateľstva EMDL 2014 FR jazyk

Version Originale 4 Les évaluations – Hodnotiace materiály

od Kolektív autorov z vydavateľstva EMDL 2014 FR jazyk

Autor: Kolektív autorov
Vydavateľstvo: EMDL
Rok vydania: 2014
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: francúzsky
Predmet: Francúzsky jazyk

Viac o knihe Version Originale 4 Les évaluations – Hodnotiace materiály (Kolektív autorov)

Version Originale 4 Les évaluations – Hodnotenie predstavuje vynikajúcu hodnotiacu pomôcku pre učiteľov FJ na stredných školách. Obsahuje testy a hodnotiace úlohy, ktoré preveria vedomosti žiakov, zároveň poskytujú spätnú väzbu pre učiteľa. Samozrejmosťou sú aj správne odpovede a návod na bodové hodnotenie jednotlivých úloh. Úlohy sú postavené tak, aby žiaci museli využiť všetky svoje vedomosti a zručnosti s využitím maximálnej slovnej zásoby aj gramatických štruktúr.

Version Originale je nový štvorlevelový prepracovaný kurz FJ. Je určený pre žiakov stredných škôl, ktorí s francúzštinou len začínajú. Zodpovedá požiadavkách Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky (SERR) na úrovni A1 – B2 Niveau.

Nové zaujímavé úlohy, prepracované texty a bohatá digitálna a internetová podpora naučia žiakov bežnej komunikácii. Témy sú vekovo a záujmovo upravené, aby žiakov motivovali k štúdiu. Pozornosť sa venuje bežným témam života, no nezabúda sa ani na sociokultúrny pohľad frankofónnych krajín.

Bohatá podpora pre učiteľov pomáha zaujať a aktivizovať žiakov k práci. Úlohy v učebnici ako aj cvičebnici sú spracované komplexne. Žiaci tak musia pracovať s textom a pri riešení úlohy a vypracovaní zadaní musia využiť celú slovnú zásobu a gramatické štruktúry. Postupné naberanie náročnosti núti žiakov k neustálemu štúdiu. Zároveň však kurz nie je príliš náročný.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Version Originale 4 Les évaluations – Hodnotiace materiály (Kolektív autorov)Kid's Box 2nd Edition Level 3 Interactive DVD with Teacher's Booklet (Kolektív autorov)