Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Version Originale Version Originale 3

Version Originale 3 Guide Pédagogique – Metodická príručka na CD

od Lions Ollivieri, M.-L. z vydavateľstva EMDL 2011 FR jazyk

Version Originale 3 Guide Pédagogique – Metodická príručka na CD

od Lions Ollivieri, M.-L. z vydavateľstva EMDL 2011 FR jazyk

Autor: Lions Ollivieri, M.-L.
Vydavateľstvo: EMDL
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: CD
Jazyk: francúzsky
Rozmery: 138,0x187,0x7,0 mm
Predmet: Francúzsky jazyk
Dostupnosť: Stiahnite si zdarma

Viac o produkte Version Originale 3 Guide Pédagogique – Metodická príručka na CD (Lions Ollivieri, M.-L.)

Predaj metodickej príručky na CD bol ukončený. Metodická príručka je dostupná pre učiteľov zdarma na stiahnutie:

Version Originale 3 Guide Pédagogique – metodická príručka ponúka celý obsah učebnice v digitalizovanej podobe, obsahuje materiálny na vytlačenie a kopírovanie ako aj prepis všetkých posluchových textov a cvičení. Samozrejmosťou sú rady a tipy ako si pripraviť a viesť hodiny francúzštiny, ako motivovať a aktivizovať žiakov. Na začiatku lekcie sú špecifikované ciele, sociokultúrne doplnky, ktoré pomôžu žiakov lepšie pochopiť kontext.

Version Originale je nový štvorlevelový prepracovaný kurz FJ. Je určený pre žiakov stredných škôl, ktorí s francúzštinou len začínajú. Zodpovedá požiadavkách Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky (SERR) na úrovni A1 – B2 Niveau.

Nové zaujímavé úlohy, prepracované texty a bohatá digitálna a internetová podpora naučia žiakov bežnej komunikácii. Témy sú vekovo a záujmovo upravené, aby žiakov motivovali k štúdiu. Pozornosť sa venuje bežným témam života, no nezabúda sa ani na sociokultúrny pohľad frankofónnych krajín.

Bohatá podpora pre učiteľov pomáha zaujať a aktivizovať žiakov k práci. Úlohy v učebnici ako aj cvičebnici sú spracované komplexne. Žiaci tak musia pracovať s textom a pri riešení úlohy a vypracovaní zadaní musia využiť celú slovnú zásobu a gramatické štruktúry. Postupné naberanie náročnosti núti žiakov k neustálemu štúdiu. Zároveň však kurz nie je príliš náročný.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy