Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Family and Friends 2nd Edition Family and Friends 2nd Edition Level Starter

Family and Friends 2nd Edition Level Starter Teacher's Book Plus (2019 Edition)

od Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J. z vydavateľstva Oxford Universita Press 2014 EN jazyk

Family and Friends 2nd Edition Level Starter Teacher's Book Plus (2019 Edition)

Autor: Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.
Vydavateľstvo: Oxford Universita Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194810999
Typ tovaru: brožovaná
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,30 bodov

Viac o knihe Family and Friends 2nd Edition Level Starter Teacher's Book Plus (2019 Edition) (Simmons, N. - Thompson, T. - Quintana, J.)

Family and Friends 2nd Edition Teacher´s Book Plus – kniha pre učiteľov plus je vynikajúca pracovná pomôcka pri vyučovaní AJ žiakov základných škôl. Obsahuje celý obsah učebnice s radami, typmi a poznámky ako viesť a postupovať na hodinách. Obsahuje kľúč odpovedí  a prepis posluchových materiálov. Zároveň obsahuje prístup k Online Practice, ktorý ponúka možnosti ďalších cvičení pre žiakov a učiteľ rovnako ako rodičia môžu sledovať pokrok žiakov.

Family and Friends Second Edition je nový prepracovaný kurz AJ s úplne novými prvkami a bohatou audio a webovou podporou. Žiaci ZŠ si postupne zdokonaľujú svoje jazykové zručnosti, rozširovať poznatky zo spoločenského života prispôsobené veku a záujmom žiakov. Učebnica obsahuje aj časť Fluency Time! Ide o úplnú novinku s inovatívnym prístupom na precvičenie každodennej angličtiny, s podporou ukážok z praxe na DVD a rôznych výtvarných a projektových aktivít.

Neoceniteľnou podporou, ktorú ocenia ako učitelia tak i rodičia je Online Practice, ktorý ponúka cvičenia a aktivity s automatickou opravou a vyhodnotením. Rodičia a učitelia môžu zadávať úlohy a sledovať pokrok žiakov. Teacher´s Book Plus obsahuje aj časti Assesment and Resource multi Rom, ktorá obsahuje rôzne testy, doplnkové materiály a projekty. Všetky obľúbené časti z prvej edíciu sú zachované, no celkom ide o novú verziu, ktorá nie je kompatibilná s prvou edíciou.