Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk First Friends 2nd Edition First Friends 2nd Edition Level 1

First Friends 2nd Edition Level 1 Class Audio CD

od Iannuzzi, S. z vydavateľstva Oxford Universita Press 2014 EN jazyk

• First Friends 2nd Edition Level 1 Class Audio CD (Iannuzzi, S.)

First Friends 2nd Edition Level 1 Class Audio CD

od Iannuzzi, S. z vydavateľstva Oxford Universita Press 2014 EN jazyk

Autor: Iannuzzi, S.
Vydavateľstvo: Oxford Universita Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194432429
Typ tovaru: CD audio
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,54 bodov

Viac o knihe First Friends 2nd Edition Level 1 Class Audio CD (Iannuzzi, S.)

Posluchové Class Audio CD First Friends Second Edition obsahuje všetky posluchové materiály k nácviku slovnej zásoby a fonetickej podoby k učebnici a pracovnému zošitu kurzu.

Obsahuje audio nahrávky slovíčok, dialógov, pesničiek a príbehov. Nahrávky nahovorili originál Angličania, čím je zabezpečená autenticita anglického jazyka.

Učiteľ ho využíva na hodinách angličtiny podľa pokynov.

First Friends Second Edition je hravý, dvojlevelový kurz AJ určený pre žiakov 1. a 2. ročníka ZŠ pre začiatočníkov. Žiaci si začínajú osvojovať základnú slovnú zásobu, precvičujú zvukovú podobu jazyka. Zároveň vychováva k rodinným hodnotám. Slovná zásoba sa rozširuje prostredníctvom motivujúcich obrázkov, ktoré znázorňujú príbeh. Žiakov sprevádzajú tie isté postavičky ako v Little Friends. Prvotný nácvik slov  obsahuje časti: Listen and say, Listen and find a Look and say. Zapojením všetkých zmyslom sa osvojenie slovnej zásoby, správnej výslovnosti s vizuálnym spojením slovo – obrázok stane ľahkým, rýchlym a zábavným. Kurz obsahuje veľa melodických pesničiek, ktoré si žiaci zamilujú a budú si ich neustále pospevovať, čím si zdokonaľujú jazykové zručnosti. Príbehy sa odohrávajú v rodinnom prostredí a pomáhajú rozvíjať sociálne zručnosti.

Veľkým pozitívom je rozvíjanie grafomotorických zručností prostredníctvom mnohých aktivít. Hravé, podmanivé a motivujúce materiály vo forme plagátov s príbehmi a abecedou žiakom precvičujú zručnosti z anglického jazyka. K dispozícii je učebnica s Audio CD, digital classroom a digital resources Pack. Kurz First Friends ponúka úplne nový prepracovaný iTools a podpora na webovej stránke.

Výhody dyslexie
Spev siren

First Friends 2nd Edition Level 1 Class Audio CD (Iannuzzi, S.)Krok za krokom k maturite – Dejepis II (Iannuzzi, S.)New Way Ahead 2 Cass /1/ (Iannuzzi, S.)