Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Praktikum z obecného správního práva - 2. část

od Olga Pouperová; Kateřina Frumarová; Lucia Madleňáková z vydavateľstva Nakladatelství Leges CS jazyk

Praktikum z obecného správního práva - 2. část

Autor: Olga Pouperová; Kateřina Frumarová; Lucia Madleňáková
Vydavateľstvo: Nakladatelství Leges
EAN: 9788075020000
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 145x205 mm
Edícia: STUDENT
Žáner: ine

Viac o knihe Praktikum z obecného správního práva - 2. část (Olga Pouperová; Kateřina Frumarová; Lucia Madleňáková)

Praktikum je určeno k procvičování znalostí témat obecného správního práva, která nebyla obsažena v části první. Každá kapitola obsahuje různé druhy cvičení a příkladů od lehčí po obtížnější úroveň, v závěru pak kontrolní otázky.Účelem praktika není jen usnadnit průběžnou přípravu na semináře a závěrečnou zkoušku, nýbrž také usnadnit studentům vstup do praxe. Praktikum naučí studenty pracovat s pojmy, které jsou pro právo stavebním materiálem, a pomůže porozumět znakům a vlastnostem jednotlivých institutů obecného správního práva. Na jednodušších příkladech si studenti nacvičí jak při řešení případů myšlenkově postupovat a kde a jak hledat odpovědi, na obtížnějších, strukturovanějších případech si pak vyzkouší komplexní aplikaci teoretických znalostí.Autorský kolektiv tvoří členky Katedry správního práva a správní vědy Právnické fakulty v Olomouci.

Výhody dyslexie