Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Laser, 3rd Edition Laser, 3rd Edition Elementary

Laser, 3rd Edition Elementary Class Audio CD

od Mann, M. - Taylore-Knowles, S. z vydavateľstva Macmillan EN jazyk

6,- €

Laser, 3rd Edition Elementary Class Audio CD

od Mann, M. - Taylore-Knowles, S. z vydavateľstva Macmillan EN jazyk

Autor: Mann, M. - Taylore-Knowles, S.
Vydavateľstvo: Macmillan
Typ tovaru: Audio CD
Druh tovaru: CD audio
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 4.7.2024
Naša cena 6,- €
Kúpou tohto produktu získate 0,30 bodov

Viac o knihe Laser, 3rd Edition Elementary Class Audio CD (Mann, M. - Taylore-Knowles, S.)

Class Audio CD Laser, 3rd Edition obsahuje všetky posluhy k posluchovým cvičeniam a nahrávky k textom.

Anglický kurz Laser tretie vydanie je päť úrovňový kurz, vynikajúci na prípravu žiakov na maturitu z anglického jazyka a skúšky KET. Pokrýva celé rozpätie vyučovania anglického jazyka na strednej škole. Každá lekcia zahŕňa živé témy, lexiku a gramatiku od úrovne Elementary až po Upper Intermediate. Celý kurz je zostavený podľa súčasných požiadaviek SERR.

Laser integruje a zdokonaľuje všetky jazykové zručnosti, ako čítanie, písanie, počúvanie a komunikáciu. Na priebežné overovanie dosiahnutia potrebných vedomostí sú v kurze Laser zapracované sekcie Check continuous progress.

Celý kurz má širokú internetovú podporu a Macmillan Practice Online e-learning, ktorý ponúka množstvo praktických východ učiteľom aj žiakom. MPO ponúka jednoduchý prístup k digitálnym materiálom, kde môžete pracovať spolu ako trieda. Učiteľ môže flexibilne zadávať žiakom úlohy, sledovať ich prácu, progres a výsledky. Viac informácií o MPO sa dozviete na www.macmillanpracticeonline.com

Kľúčové vlastnosti kurzu Laser:

• na začiatku každej lekcie sa nachádzajú Introductory sections, ktoré upozorňujú žiakov na novú slovnú zásobu a pomáhajú im zamýšľať sa nad novou témou,
  • v časti Focus on lexis  a lexico-grammar sa žiaci zoznámia s novými phrasal verbs, word formations, patterns a collocations, ktoré pomáhajú žiakom v budovaní potrebnej slovnej zásoby a jej správneho používania,
  • žiaci dostávanú mnoho podnetov a priestor na vyjadrenie vlastného názoru,
  • komplexné writing sekcie zahŕňajú Language Lab a Prject Planner sections, a sprievodnú podporu pre všetky písomné úlohy,
  • na konci učebnice je vložená doplňujúca databáza pre žiakov a učiteľov, ktorá obsahuje Writing Database, Word Pattern Databese, Speaking Database and Grammar Database.

Spev siren

Laser, 3rd Edition Elementary Class Audio CD (Mann, M. - Taylore-Knowles, S.)Embarque 2 Libro del alumno - učebnica (Mann, M. - Taylore-Knowles, S.)