Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik

od Tomáš Neugebauer z vydavateľstva Wolters Kluwer CS jazyk

Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik

od Tomáš Neugebauer z vydavateľstva Wolters Kluwer CS jazyk

Autor: Tomáš Neugebauer
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 144,0x205,0x7,0 mm
Žáner: spoločenské vedy

Viac o knihe Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a motivační školení k prevenci rizik (Tomáš Neugebauer)

Publikace je určena především těm, kteří si chtějí sami provádět školení BOZP a PO. Důležité informace zde však najdou i ti, jež si jejich provedení chtějí objednat u firmy poskytující služby v těchto oblastech. Dozvědí se, co od této firmy požadovat, aby při kontrole oblastním inspektorátem práce nebylo konstatováno, že nejsou splněny všechny požadavky zákoníku práce na seznámení zaměstnanců s danou problematikou. Uvedeny jsou i informace, jak nejlépe jednotlivá školení zajistit, kdo je může provádět a co vše mají obsahovat.Na závěr se můžete seznámit s novým typem pro zaměstnavatele nezávazného školení, jehož cílem je motivace jednotlivých zaměstnanců k vnímání a zajišťování prevence rizik na svých pracovištích.

Spev siren