Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project, 4th Edition Project, 4th Level 4

Project, 4th Edition 4 Student's Book

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

• Project, 4th Edition 4 Student's Book (Hutchinson, T.)

Project, 4th Edition 4 Student's Book

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

Autor: Hutchinson, T.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194764582
ISBN: 978-0-19-47645-8-2
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Jazyk: anglický
Rozmery: 221x276 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
Učiteľská sada: Oxford
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,80 bodov

Viac o knihe Project, 4th Edition 4 Student's Book (Hutchinson, T.)

Project, 4th Edition Level 4 Student´s Book – učebnica je nová prepracovaná verzia kurzu AJ od Toma Hutchinsona. Po zapracovaní pripomienok a skúseností učiteľov učiacich tento kurz ide o najkvalitnejší a dizajnovo najpríťažlivejší kurz. Žiaci si ho aj vďaka multimediálnej podpory obľúbia  a hodiny angličtiny sa stanú zábavou. Učebnica pozostáva zo šiestich lekcií, ktoré sú bohato ilustrované, no obsah slovnej zásoby a gramatiku ostáva primeraný.

Celý kurz kladie do popredia komunikáciu, výslovnosť a celkový rozvoj všetkých jazykových kompetencií. Neustále precvičovanie, posluchové cvičenia a opakovacie strany po každej lekcii docielia trvalé nadobudnutie vedomostí, zručností až návykov z AJ. Učivo je spracované do foto-príbehov a komiksových článkov rovesníkov a kreslených postavičiek. Na konci knihy sú rôzne aktivity a hry na precvičenie nadobudnutých vedomosti, cvičenia na fonetiku a výslovnosť.

Štvrtá edícia úspešeného kurzu AJ Project je určený žiakom ZŠ vo veku od 11-15 rokov. Prepracované vydanie Toma Hutchinsona obsahuje mnohé foto-príbehy, komiksy, zábavné úlohy a cvičenia, ktoré žiaci budú baviť a tak sa prirodzenou a nenútenou formou učia angličtinu. Jednoduchá no zato dôkladne spracovaná štruktúra učebnice zabezpečuje pevné základy, postupné zvyšovanie náročnosti na gramatiku a slovnú zásobu. Neustále opakovanie a precvičovanie tak v učebnici, pracovnom zošite a ďalších hlavne multimediálnych a interaktívnych komponentoch sú tou pravou voľbou pre žiakov ZŠ pri vyučovaní angličtiny. Ide o 5 levelovú edíciu, ktorá zodpovedá úrovni A1 – MID B1 (false-beginner to intermediate).

Zároveň nová edícia Project-u reflektuje na potrebu prípravy žiakov na celoštátne Testovanie 9. Postupne sa žiaci zoznamujú a učia riešiť vzorové typy úloh, ktoré ich čakajú v rámci nižšieho sekundárneho vzdelávania (ISCED2).

Nové metodické príručky pre učiteľov obsahujú aj animácie komiksov s vloženými stranami z učebnice. Slovenské verzie sú dostupné na www.oup.com/elt v časti Download. Novinkou tohto kurzu je Banka textov na rozširujúce čítanie, ktoré má viesť žiakov k čítaniu pre potešenie v cudzom jazyku. Čítanie rozšíri ich slovnú zásobu a zlepší tak komunikačné zručnosti. Ide o príbehy ako Aladdin, The Pied Piper of Hamelin a Perseus, ktoré obsahujú aj úlohy na porozumenie. Každý príbeh obsahuje aj dialógy, takže predstavujú ideálnu predlohu na hranie scénok medzi žiakmi navzájom. Príbehy vytvoria u žiakov spôsobilosť kritického čítania s reflexiou, empatie a emocionálneho vnímania textu, vytvoria si vlastné názory a postoje o obsahu a naučia sa spracovať informácie z textu.

4,8 z 5 (4x)

Monika J. overený používateľ 29. marec 2023
Vyborna ucebnica anglictiny.
- neoverený používateľ 27. október 2022
Keby bulo zadarmo by boli lepšie ale je v pohode
Marta R. overený používateľ 28. júl 2019
Recenzia obsahuje spoiler. Môže prezrádzať zápletku alebo rozuzlenie deja. Zobraziť
Mária Macadyova overený používateľ 27. august 2021
Výhody dyslexie
Spev siren

Project, 4th Edition 4 Student's Book (Hutchinson, T.)