Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Pracovní právo v bodech s příklady

od Petr Hůrka; Kolektiv autorů z vydavateľstva Wolters Kluwer ČR, a.s. 2014 CS jazyk

Pracovní právo v bodech s příklady

Autor: Petr Hůrka; Kolektiv autorů
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer ČR, a.s.
Rok vydania: 2014
Rok poslednej dotlače: október, 2014
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 156,0x232,0x9,0 mm
Žáner: právo
ISBN: 978-80-7478-440-8

Viac o knihe Pracovní právo v bodech s příklady (Petr Hůrka; Kolektiv autorů)

Čtvrté, aktualizované vydání publikace Pracovní právo v bodech s příklady si klade za cíl přispět svým praktickým přístupem k výuce a výkladu pracovněprávních předpisů. Za pomoci výstižného, převážně bodového vymezení a řešení názorných příkladů vysvětluje základní otázky individuálního pracovního práva. Publikace zohledňuje stav právních předpisů k 1. lednu 2014 a je určena všem, kteří používají pracovněprávní předpisy, zejména studentům práva, personální a právní praxi atd.

Autorský tým pod vedením doc. JUDr. Petra Hůrky, Ph.D., tvoří přední čeští odborníci na pracovněprávní problematiku.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 37,2 kB pdf 23.06.2014

Oflajner