Knihy beletria Cestovanie a príroda Cestopisy

Toulavá kamera 17

od Iveta Toušlová; Marek Podhorský; Josef Maršálek z vydavateľstva Freytag-Berndt s.r.o 2013 CS jazyk

Toulavá kamera 17

Autor: Iveta Toušlová; Marek Podhorský; Josef Maršálek
Vydavateľstvo: Freytag-Berndt s.r.o
Rok vydania: 2013
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 167,0x238,0x18,0 mm
ISBN: 978-80-7445-101-0
Edícia: Toulavá kamera

Viac o knihe Toulavá kamera 17 (Iveta Toušlová; Marek Podhorský; Josef Maršálek)

V čase předvánočním vychází nový díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera. Neocenitelný zdroj inspirace při plánování vašich výletů je tu již posedmnácté! Opět se můžete těšit na pestrou paletu vlastivědných zajímavostí, zavedeme vás na známá místa i za atraktivitami, o nichž jste dosud třeba ani neslyšeli. Připraveno je tradičně padesát poutavých reportáží ze všech koutů naší země. Prozkoumejte s námi tajemnou horu Krudum, projděte se královským městem Vysokým Mýtem, které založil Přemysl Otakar II., projeďte se parníkem po Labi v Hradci Králové, vystoupejte na Malý Chlum u Blanska, kterému se přezdívá moravský Říp, v Kralicích nad Oslavou zalistujte historií jedné z našich nejvýznamnějších literárních památek, seznamte se s faunou chovanou v unikátní Kovozoo ve Starém Městě nebo ve Vimperku obdivujte dovednosti šumavských sklářů. Reportáže jsou doplněny fotografiemi, mapami a praktickými informacemi. Kniha vznikla díky spolupráci nakladatelství freytag & berndt a České televize.

Ďalšie knihy z edície Toulavá kamera

Toulavá kamera 7
Iveta Toušlová | Freytag-Berndt s.r.o (2008) CS jazyk
Sedmý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu obsahuje tradičních padesát zajímavých reportáží. Zavedou vás na neobvyklá místa celé České republiky – do hradů a zámků, netradičních muzeí nebo na malebné vrchy. Projdete se také historickými městečky a zavítáte k nejrůznějším unikátním přírodním i lidským výtvorům. Každou reportáž doprovázejí fotografie, přehledná...