Knihy beletria Voľný čas a šport Ručné práce Šitie, patchwork a quilling

Mazlenky

od Claude Schmill Van der Berghe z vydavateľstva Metafora, spol. s r. o. 2013 CS jazyk

Mazlenky

Autor: Claude Schmill Van der Berghe
Vydavateľstvo: Metafora, spol. s r. o.
Rok vydania: 2013
ISBN: 978-80-7359-401-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 164,0x240,0x0,0 mm
Edícia: Tvůrčí nápady pro volný čas
Žáner: chovateľstvo, záhradkárstvo, hobby, voľný čas, kynológia, poľovníctvo, rybárstvo, ručné práce

Viac o knihe Mazlenky (Claude Schmill Van der Berghe)

Měkoučcí kamarádi nejen do postýlky, zvířátka pro nejmenší… další publikace z oblíbené edice Tvůrčí nápady pro volný čas. Hebká látková zvířátka, kterých v téhle knížce naleznete rovných třicet, si vaše miminka i starší děti hned zamilují. Mohou jim upadnout na zem, mačkat se v rukou, skončit pod polštářem, a nic jim neublíží. Pořád se budou usmívat. Myška, čáp, králíček, tygr, hrošík… a mnoho dalších veselých tvorů je tady od toho, aby se vašim dětem stali nejoblíbenějšími společníky.Jejich ušití je díky podrobným návodům, střihům a fotografiím velmi snadná, takže ji zvládne úplně každý.A malá ZOO z barevných látek může zaujmout své místo v dětském pokojíčku.

Oflajner
Spev siren

Mazlenky (Claude Schmill Van der Berghe)