Knihy beletria Veda, technika a počítače Elektrotechnika a energetika

Odborná spôsobilosť elektrotechnikov a podnikateľov

od Kazimír Kremničan; Otto Lúčanský z vydavateľstva Nová práca, spol. s r.o. 2013 SK jazyk

Odborná spôsobilosť elektrotechnikov a podnikateľov

Autor: Kazimír Kremničan; Otto Lúčanský
Vydavateľstvo: Nová práca, spol. s r.o.
Rok vydania: 2013
ISBN: 978-80-89350-46-9
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148x210x31 mm
Podtitul: Aktualizované vydanie zachytáva právny stav k 1. januáru 2014
Žáner: právo
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 50 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: ošúchaný obal. Cena zvýhodnenej knihy je 9,95 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Odborná spôsobilosť elektrotechnikov a podnikateľov (Kazimír Kremničan; Otto Lúčanský)

Príručka poskytuje komentáre k bezpečnostným požiadavkám ako vyplývajú zo slovenských technických normatívov v elektrotechnike. Výber tém je zameraný na bezpečnosť práce a činnosti na elektrických inštaláciách alebo elektrických zariadeniach (EI/EZ). Zohľadňuje najnovší stav STN prevzatých z európskych noriem. Je preto vhodná pre pracovníkov v elektrotechnike, ktorí pracujú na EI/EZ, obsluhujú ich a majú potrebnú odbornú spôsobilosť, ktorú však musia potvrdiť predpísaným overením, predpísanou skúškou, pre projektantov, pre vysokoškolákov elektrotechnických fakúlt, pre podnikateľov a živnostníkov činných v tých odboroch elektrotechniky, pre ktorých živnostenský zákon predpisuje preukázanie odbornej spôsobilosti. Odborná skúška má preveriť aj znalosti z poskytovania prvej pomoci pri úraze elektrinou. Kniha je aktualizovaná a zachytáva právny stav k 1. januára 2014.
5,0 z 5 (1x)

Silvia B. overený používateľ 24. máj 2018