Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Finančné právo

Obchodný zákonník - Komentár. 4. vydanie

od Mária Patakyová z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck 2013 SK jazyk

Obchodný zákonník - Komentár. 4. vydanie

od Mária Patakyová z vydavateľstva Nakladatelství C.H.Beck 2013 SK jazyk

Autor: Mária Patakyová
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck
Rok vydania: 2013
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 170x240 mm
Žáner: ine

Viac o knihe Obchodný zákonník - Komentár. 4. vydanie (Mária Patakyová)

Štvrté vydanie komentára k Obchodnému zákonníku reaguje na najnovšie legislatívne zmeny a čitateľom ponúka ucelený a komplexný výklad jednotlivých ustanovení tohto predpisu. Výklad k jednotlivým ustanoveniam je aktualizovaný a zohľadňuje zmeny Obchodného zákonníka, ktoré boli prijaté od posledného vydania komentára. Najnovšie vydanie komentára reaguje aj na aktuálnu rozhodovaciu prax súdov a ponúka judikatúru súdov Slovenskej republiky ako aj rozhodnutia Súdneho dvora Európskej únie, ale aj súdov Českej republiky. Rovnako ako predošlé vydanie, je aj štvrté vydanie komentára určené právnikom v rozmanitých oblastiach právnej praxe, ale aj právnej teórie, ako aj študentommagisterského a doktorandského vysokoškolského štúdia v odbore právo, prípadne ekonómia, manažment či medzinárodný obchod.

Vila v Taliansku

Obchodný zákonník - Komentár. 4. vydanie (Mária Patakyová)Božská hra (Mária Patakyová)