Knihy beletria Dejiny a fakty Životopisy, autobiografie

S láskou lvice

od Christina Hachfeld - Tapuki z vydavateľstva Euromedia Group, k.s. 2007 CS jazyk

S láskou lvice

Autor: Christina Hachfeld - Tapuki
Vydavateľstvo: Euromedia Group, k.s.
Rok vydania: 2007
Rok poslednej dotlače: jún, 2010
ISBN: 978-80-249-0909-7
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 134x207 mm
Žáner: Biografie, životopisy, osudy

Viac o knihe S láskou lvice (Christina Hachfeld - Tapuki)

S láskou lvice - Jak jsem se stala ženou samburského válečníka.Ve večerním slunci rudě záříteplá samburská země.Karisia Hills se modře klenouna zažloutlém nebi.Christinu Hachfeldovou Afrika fascinovala už od dětství. Jejím naivním přáním, podníceným misionářskými časopisy a fotografiemi, bylo stát se "sestrou misionářkou v Kongu".Po dlouhých letech šťastného manželství, které skončilo tragickou smrtí jejího muže, si Christina v druhé polovině života splnila svůj sen a poprvé odjela do Afriky. Netušila, že tahle cesta radikálně změní její život. Christina se zamilovala do krásného válečníka Samburů a posléze se stala jeho ženou.Daleko od civilizace, na divokém severu Keni, v značně primitivních podmínkách začal její nový život plný nebezpečí a problémů, tíživého strádání, neznámých tradic a předsudků, ale přesto plný neuvěřitelného kouzla.Život, jehož základem je velká, opravdová láska dvou lidí, která - navzdory všem překážkám a kulturním rozdílům - trvá dodnes.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

S láskou lvice (Christina Hachfeld - Tapuki)Školský zošit 544 Eko linajkový A5  (Christina Hachfeld - Tapuki)