Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk English in Mind 2nd Edition English in Mind 2nd Level 3

English in Mind 2nd Level 3 Audio CD - posluchové CD (3ks)

od Carter, R., Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P. z vydavateľstva Cambridge University Press 2010 EN jazyk

English in Mind 2nd Level 3 Audio CD - posluchové CD (3ks)

Autor: Carter, R., Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: CD audio
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
43,- €*
Kúpou tohto produktu získate 2,33 bodov

Viac o knihe English in Mind 2nd Level 3 Audio CD - posluchové CD (3ks) (Carter, R., Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P.)

Audio CD (3ks) pre Level 3 obsahuje posluchové materiály k Student´s Book – učebnici. Žiaci si vďaka nemu osvoja správnu výslovnosť a rozvinú  komunikačné zručnosti z anglického jazyka.

Level 3 zodpovedá úrovni B1-B2 CEF (Intermediate).

Kurz English in Mind inšpiruje učiteľov i študentov na celom svete. Druhá edícia tohto kurzu je určená predovšetkým pre stredných škôl a dospelých, ktorý pracovali s prvou edíciou. Spracovanie kurzu zodpovedá veku, záujmov a schopnostiam žiakov vo veku 15 až 19 rokov. Vyváženosť medzi gramatikou, slovnou zásobou a jazykovými zručnosťami je ideálne pre výučbu anglického jazyka na stredných školách. Kurz obsahuje vybrané časti, ktoré sú obsahom maturitných skúšok a je podporený doložkou MŠVVaŠ SR.

Nápadité a zaujímavé témy žiakov motivujú k štúdiu anglického jazyka. Cvičenia a praktické úlohy žiakom umožnia využívať celú slovnú zásobu, rovnako tak sú nové slovíčka zapracované v časti Vocabulary v kontexte viet a slovných spojení. Pozornosť študentov môžu upútať aj časti „Culture in Mind“, v ktorých sa žiaci dozvedia niečo viac o kultúre anglicky hovoriacich krajinách. Učiteľom pri vypracovaní testov môže pomôcť Testmaker Audio CD.

Výhody kurzu English in Mind Second edition:

• každý level je sprevádzaný štruktúrovanými otázkami k textu,
  • DVD-ROM obsahuje hry, videá a praktické úlohy,
  • časti Vocabulary – slovná zásoba ukáže žiakov využitie nových slovíčok v contexte slovných spojení a viet, to celé v niekoľkých praktických cvičeniach,
  • Testmaker Audio CD/CD-ROM – CD na tvorbu testov dopĺňa Teacher´s Book – knihu pre učiteľov, ktoré pomáha učiteľov pripraviť tie správne testy pre žiakov a tak preveriť ich jazykové pokroky,
  • doplnok predstavuje Online Workbook – online pracovný zošit dostupný na internete.