Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Headway New Headway Upper Intermediate

New Headway Upper-Intermediate Student's Book

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 1998 EN jazyk

New Headway Upper-Intermediate Student's Book

od Soars, J. + L. z vydavateľstva Oxford University Press 1998 EN jazyk

Autor: Soars, J. + L.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 1998
EAN: 9780194358002
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Rozmery: 218,0x273,0x10,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Kúpou tohto produktu získate 1,33 bodov

Viac o knihe New Headway Upper-Intermediate Student's Book (Soars, J. + L.)

Student´s Book prirodzene nadväzuje na predchádzajúcu úroveň. Študenti sa rozšíria vedomosti, slovnú zásobu, gramatiku a jazykové zručnosti z AJ. Učebnica má jasne definovaný gramatický sylabus, postupné naberanie náročnosť, metodicky jasne štruktúrované. Študenti na učia jazyk prostredníctvom neustálych cvičení, úloh a posluchových zadaní. Na konci knihy sú prepisy posluchových cvičení. Každá lekcia zároveň obsahuje časť „Everyday English“, ktorá žiakom priblíži bežnú hovorovú angličtinu v reálnych situáciách.

Cvičenia žiakom predstaví výrazy, ktoré môžu uplatniť v praktických situáciách každodenného života. Doplnok k učebnici je aj Headway online dostupné na stránke www.oup.com/elt/headway. Ide o precvičovanie angličtiny rôznymi hrami, hádankami alebo sa môžu preskúšať prostredníctvom Test Builder-a. Po zostavení je možné ho vytlačiť alebo vypracovať na počítači.

New Headway je najobľúbenejší šesťdielny kurz pre dospelých a mládež od úrovne Beginner až po Advanced. Je najčastejšie používaná učebnica pre stredoškolákov a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je úspešná medzi učiteľmi a študentmi. Obsahuje atraktívne texty a zaujímavé materiály z autentických zdrojov.

Autormi kurzu sú John a Liz Soars, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia a školitelia učiteľov. Pre svoje schopnosti sú známi po celom svete a ich séria kurzu New Headway sa teší úspechu po celom svete. Séria Headway získala niekoľko ocenení a podľa boli definované štandardy na učebnice anglického jazyka.

Kľúčové vlastnosti kurzu New Headway:

• moderný dizajn, univerzálne a zároveň špecifikované témy,
  • vynikajúca príprava na maturitu z AJ,
  • jasné štruktúra gramatiky s bohatými cvičeniami,
  • pozornosť zameraná na komunikáciu a výslovnosť,
  • slovná zásoba reflektuje bežný každodenný život.

Kurz New Headway obsahuje množstvo extra kopírovateľných materiálov, posluchové cvičenia pre zlepšenie komunikačných zručností a prístup na Headway online, ktorý ponúka ďalšie možnosti upevnenia jazykových schopností študentov SŠ.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

New Headway Upper-Intermediate Student's Book (Soars, J. + L.)