Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Přehled judikatury ve věcech podílového spoluvlastnictví

od Michal Králík z vydavateľstva Wolters Kluwer CS jazyk

Přehled judikatury ve věcech podílového spoluvlastnictví

od Michal Králík z vydavateľstva Wolters Kluwer CS jazyk

Autor: Michal Králík
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 165x238 mm
Žáner: ekonómia, management, personalistika, právo

Viac o knihe Přehled judikatury ve věcech podílového spoluvlastnictví (Michal Králík)

Tento Přehled judikatury nabízí rozsáhlý výběr rozhodnutí soudů k podílovému spoluvlastnictví, které přináší v praktickém životě značné množství problémů.Judikatura tohoto svazku řeší otázky hospodaření se společnou věcí, převodů spoluvlastnického podílu, zrušení spoluvlastnictví a vzájemného vypořádání a zrušení spoluvlastnictví. Rozhodnuti jsou opatřena výstižným názvem, podrobnými identifikačními údaji o jednotlivých rozhodnutích i uvedením příslušných ustanoveni rozhodných právních předpisů, což usnadňuje jak jejich vyhledávaní, tak také práci s jednotlivými rozhodnutími.Do přehledu byla zařazena použitelná judikatura vztahující se již k obecnému zákoníku občanskému přes judikaturu k tzv. střednímu občanskému zákoníku až po judikaturu ke stávajícímu občanskému zákoníku.Pro komfort čtenáře je u některých rozhodnutí uvedeno i několik zdrojů, ve kterých bylo příslušné rozhodnuti uveřejněno; v takovém případě zpracované rozhodnuti vychází ze zdroje uvedeného na prvním místě.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 4,69 MB pdf 21.08.2013

Spev siren