Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Sociológia a sociálna práca

Lidstvo na rozcestí

od Radomil Hradil z vydavateľstva Fabula CS jazyk

Lidstvo na rozcestí

od Radomil Hradil z vydavateľstva Fabula CS jazyk

Autor: Radomil Hradil
Vydavateľstvo: Fabula
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x120 mm
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína

Viac o knihe Lidstvo na rozcestí (Radomil Hradil)

Máme-li oči otevřené, můžeme všude v přírodě spatřit vědomí, resp. ducha. Kniha toto působení sleduje ve stavbách a v migraci zvířatm v chování sociálních druhů hmyzu, ale také ve vzniku tvarů rostlin, ve fungování organismu e v evoluci druhů. Ukazuje nesmírnou moudrost, jež řídí vztahy v každém organismu i v každém ekosystému planety Země. Základním zákonem působícím v přírodě se ukazuje služba, láska a oběť, nikoli boj o přežití.Současná lidská civilizace je založena na mylných předpokladech a iluzi, a je proto neudržitelná. Obrátila se proti zákonům života a spěje k zániku. Autor podrobně popisuje působení televize a mobilních telefonů na člověka, jeho tělo, duši a ducha, i na další živé organismy. Zabývá se případnými důsledky umístění amerického radaru v Čechách, účinky ultrazvukové prenatální diagnostiky nebo dopady echolokace na mořské živočichy. Na závěr ukazuje skutečné pozadí teroristických útok z 11. září 21 v New Yorku.Lidstvo dnes stojí na rozcestí. Jedna cesta vede dál do hmoty s jejími zákony smrti, druhá k duchu a životu. První je cestou strachu, druhá cestou lásky. První vede k otroctví, druhá ke svobodě.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 27,7 kB pdf 20.08.2013

Výhody dyslexie