Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Manažment, riadenie, personalistika

Manažerské rozhodování - 2. vydání

od Jiří Fotr, Lenka Švecová, kolektív autorov z vydavateľstva Ekopress 2010 CS jazyk

Manažerské rozhodování - 2. vydání

Autor: Jiří Fotr, Lenka Švecová, kolektív autorov
Vydavateľstvo: Ekopress
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 170x245 mm
Podtitul: Postupy, metody a nástroje
Žáner: ekonómia, management, personalistika, právo

Viac o knihe Manažerské rozhodování - 2. vydání (Jiří Fotr, Lenka Švecová, kolektív autorov)

Rozhodování představuje jednu ze základních manažerských aktivit, jejíž kvalita ovlivňuje do značné míry výsledky i efektivnost fungování organizačních jednotek v hospodářské sféře i veřejné správě. Manažeři na jednotlivých úrovních řízení by si měli proto osvojit určitý soubor poznatků a dovedností, které jsou důležité pro zabezpečení požadované kvality řešení rozhodovacích problémů, resp. rozhodování. Cílem této publikace je právě poskytnout v přehledné a uspořádané formě tento poznatkový fond.Publikace je určena všem zájemcům o problematiku manažerského rozhodování, kteří chtějí získat, případně zdokonalit svoje znalosti z této oblasti, jež patří mezi základní manažerské funkce. Zvláště lze tuto práci doporučit studentům vysokých škol ekonomického, podnikatelského a manažerského zaměření a účastníkům manažerských výcvikových programů.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 179,1 kB pdf 20.08.2013

Spev siren