Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Reklama, marketing, obchod

ISBN: 80-86929-09-4
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 150x230 mm
Podtitul: největší omyly a úspěchy všech dob
Žáner: ekonómia, management, personalistika, právo

Viac o knihe Království značky (Matt Haig)

Úspěch značky = obchodní úspěch. Život a zánik firmy závisí často na síle a image značky. Omyly při strategickém řízení a tvorbě značky mohou mít fatální význam. V knize, která se stala světovým bestsellerem, přináší autor čtenářům jedinečný a zasvěcený pohled na management, tvorbu a marketing značky. Na skutečných příkladech z praxe posledních desetiletí ukazuje chyby a úspěchy předních světových značek. Český překlad, sestávající ze dvou částí, je kombinovaným vydáním dvou samostatných publikací Brand Failures (Chyby a omyly) a Brand Royalty (Království značky) vydaných anglickým nakladatelstvím Kogan Page. První část je věnována největším chybám a omylům jichž se jednotlivé firmy a jejich manažeři dopustili při řízení, marketingu a prezentaci značky a jednotlivých produktů. Druhá část poskytuje pohled na to, jak fungují nejúspěšnější světové elitní značky, co vedlo k jednotlivým úspěchům a na čem jsou a byly uvedené úspěchy založeny. Mezi jednotlivými kritérii, na které se autor zaměřuje, najdeme vedle finanční úspěšnosti značky, také životnost značky, technologický rozvoj nebo použité způsoby komunikace.Kniha Matt Haihga je neocenitelným zdrojem inspirace a poučení pro brand manažery, marketingové a reklamní pracovníky, podnikatele a studenty na celém světě.Z obsahu 1.části: klasické chyby - ideové chyby - PR omyly - kulturní omyly - expanzivní omyly ... Z obsahu 2. části: inovační značky - emoční značky - personální značky - průkopnické značky - disainerské značky - zodpovědné značky...

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 108,0 kB pdf 20.08.2013

Spev siren

Království značky (Matt Haig)A Boy Called Christmas (Matt Haig)Prečo zostať nažive (Matt Haig)