Učebnice, slovníky Základné školy Svet práce a technická výchova

Svet práce pre 7. ročník základnej školy

od Jana Levčíková, Daniela Mlyneková z vydavateľstva Vydavateľstvo Matice Slovenskej 2012 SK jazyk

Svet práce pre 7. ročník základnej školy

Autor: Jana Levčíková, Daniela Mlyneková
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Matice Slovenskej
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-8115-061-6
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 205x295 mm
Škola: Základné školy
Podtitul: Tvorba životného prostredia pre 7. ročník základnej školy a 2. ročník gymnázia s osemročným štúdiom
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 2.7.2024

Viac o knihe Svet práce pre 7. ročník základnej školy (Jana Levčíková, Daniela Mlyneková)

V učebnici Svet práce – tvorba životného prostredia nájdete veľa nových poznatkov o svete okolo vás, o prírode, o spôsoboch a možnostiach skrášľovania životného prostredia.Obsah učiva je rozdelený do štyroch kapitol:* Náradie a pomôcky* Kvetinárstvo* Hydroponické pestovanie rastlín* Viazačstvo a aranžovanieNa začiatku učebnice nájdete pravidlá bezpečnosti a ochrany zdravia. Motivačný text a motivačné obrázky majú za úlohu vzbudiť u žiakov záujem o dané učivo. Základné učivo obsahuje poznatky, ktorým by mali porozumieť všetci žiaci. Text základného učiva dopĺňa obrázková časť – názorne sprostredkúva nové informácie a slúži na lepšie zapamätanie si textu. Rozširujúce učivo tvorí textová a obrázková časť na zelenom podklade.

Výhody dyslexie

Svet práce pre 7. ročník základnej školy (Jana Levčíková, Daniela Mlyneková)