Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Prírodopis / Prírodoveda / Biológia Biológia

Biológia pre 5. ročník ZŠ

od V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, Z. Piknová, I. Trévaiová, E. Margalová z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA 2012 SK jazyk

• Biológia pre 5. ročník ZŠ (V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, Z. Piknová, I. Trévaiová, E. Margalová)
Autor: V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, Z. Piknová, I. Trévaiová, E. Margalová
Vydavateľstvo: EXPOL PEDAGOGIKA
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-8091-566-7
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 215,0x300,0x10,0 mm
Ročník: 5. ročník
Predmet: Biológia
Škola: Základné školy
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
21,- €*

Viac o knihe Biológia pre 5. ročník ZŠ (V. Zvončeková, M. Uhereková, I. Hantabálová, Z. Piknová, I. Trévaiová, E. Margalová)

Učebnica je orientovaná na poznávanie jednotlivých organizmov v ich prirodzenom prostredí - les, voda, lúka, pole. Pozornosť je venovaná nielen poznatkom o stavbe tela organizmov, ale aj ich základným životným prejavom, vzájomným vzťahom medzi organizmami (potravové reťazce), vzťahom k prostrediu a človeku (chránené organizmy, liečivé/ jedovaté rastliny).

Autor: Uhereková, Hantabálová, Trévaiová, Margalová, Piknová, Zvončeková

5,0 z 5 (3x)

Janka overený používateľ 28. august 2019
100%spokojnosť