Učebnice, slovníky Vysoké školy Právnická literatúra

Príručka k príprave na štúdium práva

od Jaroslav Chovanec; kolektív autorov z vydavateľstva Slovenský inštitút vzdelávania 2013 SK jazyk

Príručka k príprave na štúdium práva

Autor: Jaroslav Chovanec; kolektív autorov
Vydavateľstvo: Slovenský inštitút vzdelávania
Rok vydania: 2013
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 145x210 mm
Škola: Vysoké školy
Žáner: Ekonomika, právo

Viac o knihe Príručka k príprave na štúdium práva (Jaroslav Chovanec; kolektív autorov)

Učebná príručka pre záujemcov o štúdium práva v Slovenskej republike, ktorej autormi sú vysokoškolskípedagógovia. Jednotlivé heslá, ktoré publikácia obsahuje sa zaoberajú problematikou slovenskýcha svetových dejín, ako aj ich osobnosťami, základnými pojmami štátu a práva, občianskou náukou, filozofioua ekonómiou. Publikácia sa taktiež venuje medzinárodnému právu a politike, ako i základným pojmomobchodného práva. Heslá sú spracované s osobitným akcentom na odborno-teoretickú úroveň a sú logickyprehľadne usporiadané v jednotlivých kapitolách podľa abecedy. Pri ich spracovaní autori vychádzaliz predpísaného učiva obsiahnutého v osnovách pre gymnaziálne štúdium a z odporúčanej literatúrypredpísanej k prijímacím skúškam na právnické fakulty v Slovenskej republike. Táto príručka významnýmspôsobom pomôže uchádzačom o štúdium práva pri ich úspešnej príprave na prijímacie skúšky. Predmetnáučebná pomôcka môže byť využitá i počas štúdia, pri opakovaní si niektorých základných pojmova historických udalostí a osobností, a to už i pri samotnom štúdiu na právnických fakultách v SR.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 810,8 kB pdf 20.01.2014

Príručka k príprave na štúdium práva (Jaroslav Chovanec; kolektív autorov)