Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ezoterika

ISBN: 978-80-87249-57-4
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x208 mm
Podtitul: Kultivace celistvosti a společenství v roztříštěném světě
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína
Názov originálu: Nature and the human soul
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 17.7.2024

Viac o knihe Příroda a lidská duše: kultivace celistvosti (společenství v roztříštěném světě) (Bill Plotkin)

Kniha nabízí zkonsolidovanou a neocenitelnou předlohu pro vnitřní a vnější vývoj - nejen individuální, ale rovněž kolektivní. Autor v ní definuje osm stadií lidského života a brilantně, bystře a mistrovsky popisuje kulturní a individuální úkoly pro každé z těchto stadií. B. Plotkin jako výzkumný psycholog studoval sny a změněné stavy vědomí dosahované prostřednictvím meditace, biologické zpětné vazby a hypnózy. Jako zakladatel a prezident Animas Valley Institute, prováděl od roku 1980 tisícovky lidí iniciačními přechody v přírodě. V současnosti působí jako ekoterapeut, hlubinný psycholog a průvodce v divoké přírodě, vede řadu zážitkových přírodních individuačních programů. Je autorem knihy Soulcraft - síla duše: brána do mysterií přírody a psychiky, vydala MAITREA v roce 2011).

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 155,2 kB pdf 20.01.2014

Příroda a lidská duše: kultivace celistvosti (společenství v roztříštěném světě) (Bill Plotkin)Anatomie lidské destruktivity (Bill Plotkin)